Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha mondjuk veszek egy fényszór...

Ha mondjuk veszek egy fényszórót, és elrakom 6-8 évre, amíg nem lesz kocsim amire rárakjam, annak lesz valami baja annyi idő után?

Figyelt kérdés
Dobozában hagyva szobában kibír annyi évet használatmentesen, hogy mikor majd sokára előveszem, használhassam mint az újat? Vagy lehet az akár egy műanyag alkatrész is, ilyenek. Gondolom fémet ne, az rozsdásodhat, de más mehetne?
2015. aug. 4. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De azt is bele kell számolni, hogy adott típuson belül is lehetnek eltérések. Mondjuk akarsz egy F Astrát, de azt gyártották 10 évig, így nem csak a típusra, de az évjáratra is figyelni kell, így pedig már sokkal nehezebb megfelelő autót találni. És azt is számold bele, hogy amit megveszel az 6 év múlva lehet, hogy elavult lesz, vagy minden második autón olyan lesz, vagy akkor sokkal olcsóbb lesz, vagy csak jön egy szabálymódosítás, ami miatt pont azt nem építheted be.

Lámpát amúgy is csak párban érdemes venni, mert ha később nem tudsz ugyan olyat venni a másik oldalra, akkor a meglévőt is dobhatod el, hacsak nem akarsz különböző lámpákat a kocsidba.

2015. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kifogtunk ismét egy níd for szpídes tuningos 14-est :D
2015. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
* 14 évest
2015. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó ég, nem gondoltam hogy egy ilyen kérdéssel ekkora ellenszenvet váltok ki, dehát végülis Magyarországon vagyok. De akkor elmondom, 2006-os Subaru Impreza WRX STI-re néztem megfelelő első 1 pár fényszórót, tehát az évjárattal se lenne gond, a többinek pedig amit utolsó előtti válaszadó írtál, tényleg van létjogosultsága. Neked meg utolsó, mit mondhatnék erre, max 2-szer NFS-eztem életemben kb 1-1 hétig. Tényleg, egy első fényszóró cserére írod ezt? Még ha neonokat akarnék ráaggatni, megérteném. Az autó szeretete sem a játékból ered, nem tudom már honnan, de régóta ezt az autót néztem ki magamnak, és nem is tettem le róla. Amint lesz rá lehetőségem, veszek egyet, ezzel meg előre akartam tervezni. Szólj ha még ezzel is probléma van
2015. aug. 8. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!