Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csaphatott ki a LED az F...

Mit csaphatott ki a LED az F Astrámban?

Figyelt kérdés
Szevasztok. Lenne egy kérdésem. Angel Eyes Lámpám van az F Astrámban, ugye a csatlakozás az ugyan olyan mint a gyári lámpáé, de összesen van 16db helyzetjelző. Na nekem az zöld LeD volt a helyzetjelző és meg baszcsiszta a hekus a számat már 2.-jára. Ezért úgy gondoltam ki cserélem fehér ledre. Be is raktunk vagy 3mat,működött is szépen, aztán amikor a 4. Ledet raktuk bele el ment minden. Tehát a első helyzetjelzők nem égnek. Nincs áram a helyzetjelző kábelébe. Biztosítékok jók, relé jó. Mi baja lehet? Mit csaphatott ki még?

2015. aug. 5. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
több helyen is van biztosíték mindet megnézted? Nekünk van a motortérben és az utastérben is biztosítéktábla (mondjuk nem az általad említett típus)
2015. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az összeset át néztem egyenként. A motortérben pár relé van csak.
2015. aug. 5. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Haladj visszafele a vezetékeken. Keresd meg hogy honnantól nincs áram.
2015. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Relé kap áramot? A relén túl rövidzárral sem tudsz kicsapni semmit, mert másik kör más betáppal, de azon a körön is kell lennie biztosítéknak.
2015. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kap, mert ha rá adom a helyzetjelzőt, kattan
2015. aug. 6. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kattan a relé akkor is az a fő gyanúsított.
2015. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba. A motortérben lógott az éterben egy kis fekete doboz amiben van 3db biztosíték. Na onnat ment ki egy.
2015. aug. 6. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!