Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőnek (A1-essel kezdek...

Kezdőnek (A1-essel kezdek majd B után) milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Üdv.

Az a nagy dilemmám, hogy ha robogót veszek, akkor csak automata váltós motorokkal mehetek a jogsival, mert le lenne korlátozva. 100 köbcentis robogó van az autósiskolának, szóval az nem lenne gond.

Viszont, én inkább manuális váltóst használnék, és akkor már saját motorral vizsgázni, mert sehol nem tudok kölcsönkérni manuális váltós 125 köbcentist :D

MZ TS 125-öt néztem ki, amivel az a gondom, hogy elég sokat eszik :(

Ti mit ajánlotok? Vegyek inkább robogót, ami 5-6 liter helyett csak 2-t eszik, viszont lehet hogy lassabb?



2015. aug. 5. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
még annyit mondj már meg hogy egy supermoto miért üzemórás?
2015. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
azert uzemoras, mert a kopast, olajcseret stb nem km ben adjak meg, hanem mint a munkagepekben uzemoraban, mivel sokkal gyorsabban kopik, eszi az oljat stb, en pl 6-7 uzemoranal cserelek olajat benne....a loero meg gyarilag 75 , yoshimura kipuf..val es wossner dugattyu al igencsak tobbaz, a motoron 6 fokozat van es levsereltem hatul a fogaskereket szal igencsak gyors a motor, a rendorok elol pedig nem autopalyan menekulok, mivel ktt elkapnanak, hanme kanyarban, illetve terepen birom oket lerazni csak , esetleg dugoban es ne segfejezel mert nem ismersz! egyebkent most estem nem reg mert nem vettem eszre h a fekuton homok van nem egyenesen tudok csak menni kepzeld el cross palyara is szoktam menni, stb stb de latom te akkora motoros vagy.......neked hiaba mondom mert te meg egy 90 loeros 250 essel alazod a 600 as szuz kisgyerekeket
2015. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kerdezonek: ha meg kisebbet akarsz, akkor husqvarna sms 125 a gyonyoru kinezetevel, es 45 loerejevel egy kivallo valasztas szerintem :)
2015. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bocs elirtam wr 125 sm
2015. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok Mz Etz 125 el( ritka jó állapotú) kezdtem az A1-et 2 éve és azóta is megvan a motor és nem sok gond volt vele, ha normális körülmények közt és a motor határait ismerve használja az ember akkor bátran el lehet vele indulni akár nagyobb távokra is. Jó olajat és 1:50 helyet 1:40 es keveréket használok, hogy kicsit több olajat kapjon a jobb kenés érdekében, 4000 km et tettem bele amióta használom és motorikusan még nem kellett hozzányúlni.
2016. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!