Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a Trabimnak?

Mi baja lehet a Trabimnak?

Figyelt kérdés
Van egy 89-es 601-es Trabim. Valamelyik nap furcsán kezdet viselkedni. Be indítottam es folyton pörgött a motor. Szivatóval indítottam majd vissza toltam fokozatosan. Végül neki állt pörögni a motor elég nagyon. Ezt menet közben is rengetegszer eljátsza. Mi lehet a baja?
2015. aug. 7. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

egyértelmű...valamiért üzemanyaghiány lép fel..tipikus tünet.


vagy fennakad az úszó, vagy valahol dugulás van, és alig folyik a benya..

Türelmesen kitisztítod az üzemanyag útját. Ha soha nem volt átnézve, akkor vegyél egy nagy levegőt, és kezd a tankból kifelé..nézd meg, hogy a választócsapnál jön e rendesen, folyik e a tartalék is..aztán tovább..

nem árt lámpával belenézni a tankba, hátha meglepő lerakódás van az alján.


nem nagy durranás, csak bosszantó..

2015. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

Sokféle probléma lehet a háttérben.

Elállítódott karburátor, elgörbült szívató bowdwen, felakadó gáz, kilyukadt úszó, piszok a tűszelep alatt,.... stb.

A lényeg: mindenképpen a porlasztó és segédberendezései körül kutakodj. Valami miatt sok benzint kap.

2015. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szivatóval nagyjából normálisan pörög, akkor benzinhiány.
2015. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még annyi hogy nincs nolmárisan alapjárat se. Állítgattam a csavaron de semmi. Lehet ugyanaz a baj, hogy dugulás van?
2015. aug. 7. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Főtengely szimering?
2015. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!