Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autó jobb?

Szerintetek melyik autó jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


első autóm lenne és a bmw vagy mercedes-ben gondolkodok tudok mind kettőből nagyon jó állapotút olcsón,de mégis a bmw-hez húzódok



2015. aug. 9. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Belinkeltél 37.817.235 db autót! Melyik jobb? 17 éves autókban nem fogsz olcsón jó állapotút találni. Olcsón leharcoltat fogsz venni, jó pénzért szépet.
2015. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Aha! Jó állapotút, olcsón.

[link]

2015. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cselez ***** válasza:

Hát ez a tűz meg a víz kategória, az egyik (merci) az öltönyös nyakkendős, higgadt úriember választása, a másik (BMW) pedig a sportos vagány, nyomulós, csajozós, driftelős, gumiégetős aranyifjú magyar megfelelője sportcipő és szabadidő ruha elengedhetetlen.

Döntsd el, hogy te melyik vagy!!

2015. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak a típust kérdeztem 700 ezerért tudok egy nagyon jó állapotú merci-t,1 millió-ért egy bmw-t szinte csak garázsban voltak nincsenek agyon használva mindkettő gazdáját ismerem
2015. aug. 9. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha te egymillióért M3-ast veszel, én lepipázom magam. Szerintem nincs olyan hülye, aki annyiért odadja. A reális ára 3 millió körül van. Persze ha csak sima hármas, akkor reális lehet a milliós ár.
2015. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nincs az a hülye aki értelmes állapotút sózna rád.
2015. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne 700-ért jo 124-est venni? Igen, 250-300 ezerért szart veszel, de 700-ert siman lehet jo, főlleg, ha ismeri a tulajt is. Komolyan annyi tudatlan irkál itt, akik még közelről nem lattak Mercedest, es az hiszik, hogy minden drága hozzá, és közben verik magukat a paréves fapados noname autojukban. És én nem vitat akarok indítani, csak itt mindenki szidja az öreg, de markasabb autojú embereket...
2015. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 4165SLT ***** válasza:
700ért benzines 24-es van, nem túl sz.r. De nem is jó. Ezt úgy mondom, hogy "szoktam látni" ilyen autókat. Napi használatra ennyiért nem jó. Hobbinak, szerelni tanuláshoz jó lehet. Másra nem.Az alkatrész tényleg nem horror.
2015. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!