Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jobbra indexet hiába húzom,...

A jobbra indexet hiába húzom, a műszerfalon dupla annyit kattog és villog, de kint sem elől sem hátul nem villog. Trabant 1.1. Tippek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy olyan mázlid van, hogy mindkét izzó egyszerre égett ki (igen, előfordul, úgyhogy tessék szépen ellenőrizni), vagy valami más gebasz van. Többi izzó (helyzet, fék) mükszik? Ha nem akkor lehet, hogy nem kap rendes testelést.
2015. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cselez ***** válasza:
Egyetértek lehet, hogy mindkettő kiégett, csak az zavar, hogy akkor miért kattog a relé? Valahol fogyasztónak kell lennie, csak kicsi a teljesítmény. Valamit nem jól néztél szerintem. Nem lehet, hogy csak halványan villog vagy ilyesmi?
2015. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát reggel mikor kivadásztam az árokból még simán ment rajta minden, és még csak halvány sem volt, aztán egy döcis úton levele jöttem, és mire leértem addigra a jobb index ilyen volt :P
2015. aug. 9. 21:32
 4/5 anonim válasza:
Lehetséges l, hogy kihúzódott, kiugrott valamelyik vezeték a lámpából, és azért nem működik. Kátyús úton simán lehetséges, hogy csak ennyi a baj.
2015. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, egyszerre égett ki a kettőá, micsoda vicces dolog ez :D
2015. dec. 18. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!