Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 1.1 járművemmet...

Trabant 1.1 járművemmet eldobtam egy árokba, onnan kiugrattam a partoldalba. Ferdén áll a kormány, amúgy semmi baja. A futóműveshez elviszem, hogy sasolja meg a kormányművet. Sokba fog ez fájni nekem? Mik a lehetséges sérülésen/költségek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 20:13
 1/4 cselez ***** válasza:
100%

Hát örülök, hogy megúsztad ép bőrrel! Két dolog lehet, a leggyakrabban az alsó lengőkar görbül meg, emiatt a kerékdőlés megváltozik kicsit.

A másik, hogy a kormány összekötő rúd hajlik el, ezt trabinál elég kiegyengetni, persze ahhoz elötte le kell szerelni a helyéről.

a futómű állítás kb 5000, kb ennyiből a javítás is megvan.

2015. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors és kielégítő választ !
2015. aug. 9. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha javítani is kell az nem lesz benne a beállítás árában. Vidd el elsőnek a szerelődhöz s ha ő megcsinálta akkor vidd a futóműveshez. Bár van olyan futóműves aki javít is.
2015. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cselez ***** válasza:

Igen! Egyetértek, a javítás költségét 5000-re saccoltam, a futó állítás pedig +5000.

érdemes előbb a javítást elvégezni, ha a lengőkart kell cserélni, lehet, hogy nem is szükséges a futómű állítás.

2015. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!