Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Ford Focus 1.6 Tdci...

Adott egy Ford Focus 1.6 Tdci 109 Le 2006-os DPF-es autó. Volt problémám a részecskeszűrővel de már kitisztitattam. Honnan tudom mik a jelei annak ha regenerál a részecskeszűrő?

Figyelt kérdés

#TDCI #Részeecskeszőrő
2015. aug. 10. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A pillanatnyi fogyasztás megugrik a kijelzőn.
2015. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cselez ***** válasza:

Nagyon jó kérdés! Elvileg a regenerálási fázis folyamatát nem jelzi az autó, kényelmi szempontok miatt, pedig nagyon jó lenne tudni, mert akkor az ember nem állítaná le, amíg tart a folyamat.

Regeneráláskor a befecskendezés tolódik el a kipufogási ütem felé, tehát felmelegíti a kipu. rendszert, talán a hűtővíz hőmérséklet emelkedése és a hűtőventilátor folyamatos működése jelezheti a regen. fázist, persze ha nem éppen a klíma miatt megy a hűtőventil.

A kipufogó rendszer mindenképpen extrém meleg ilyenkor!

2015. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy ingadozik a alapjaratom ha regeneral?
2015. aug. 11. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!