Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghúztam az autómat, a jobb...

Meghúztam az autómat, a jobb első ajtó sérült kb mennyibe kerül ennek a javítása? Behorpadt és a festék is lejött egy nagyjából 15x40 centiméteres területen.

Figyelt kérdés
Mitsubishi carismaról van szó, elég egyedi szürkéskék színben.
2010. márc. 8. 17:36
 1/4 omadjoe ***** válasza:
kb. 40e-70e Ft munkadíjjal együtt. mühely függő
2010. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem legalább 30 ezer forintba bele fog kerülni mert ugye míg ki javítsák meg gondolom az egész ajtót újra kel festeni és az elég drága dolog úgyhogy min 30 de ha mondjuk maszekhoz mégy akkor a fele ennek az árnak de nem biztos hogy úgy kitudja keverni a színt ahogy kell de olcsóbban kijöhetsz.

A szín meg mindegy mert szinte akár mit ki tudnak keverni neked még úgy is hogy hasonlítson a többi festett elemre!

2010. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a fényező megtudja oldani akkor 15 000- 17000 Ft

Ha lakatos is kell hozzá akkor még egy 10-est hozzászámolhatsz. Ha csak fényező kell dobj egy emailt

2010. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudom hogy elég-e fényező vagy kell lakatos is hozzá, de nemsokára megnézetem valakivel.
2010. márc. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!