Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe fog kerülni a Mercede...

Mennyibe fog kerülni a Mercedes Benz c 220 blutec 10 év múlva? Most kb 15-16 millió körül van.

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelenleg ezek 1.5-2M körül mennek, ha nézzük az inflációt is, 2025be szerintem olyan 2-2.5M lesz az ára egy ilyennek.
2015. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Az első válaszoló nagyjából korrektül összefoglalta a lényeget, mondjuk kiindulási alapnak meg lehet nézni, hahun, hogy mennyi most egy 10 éves C merci.


Engem igazából az édekel, hogy miért van ennek jelentősége, elhiszem, hogy most tetszenek a C Mercedes-ek, de 10 év hatalmas idő, én csak magamból indulok ki.


Én kb 10 éve még a fél karomat odaadtam volna egy IV-es Golf-ért, ma meg már ha nem lenne muszáj bele se ülnék, nyilván azért mert van jobb, de akkoriban, azt hittem, hogy annál szebb / jobb autó nem kell.

2015. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!