Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift nehezen indul,...

Suzuki Swift nehezen indul, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2001-es 1.0 Swift, mai első indításnál eléggé nehezen akart beindulni, kb 20mp-ig kellett a gyújtáskulcsot elfordítva tartanom, mire beindult. Eddig mindig egyből, hibátlanul indult. Az is érdekes, hogy mikor nagy-nehezen beindult az alapjárati fordulat 1500körül volt, majd szép lassan visszaállt 800-ra. Akksi jó, én gyertyára gyanakszom. Kb. 40ezer km-el ezelőtt voltak cserélve, úgyhogy akár az, akár nem, holnap kicserélem a gyertyákat. Szerintetek miért lehetett ez? Aztán később indult egyből, de a magas fordulatot újra eljátszotta...

2015. aug. 12. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még egy olyan kérdés, hogy ha valamelyik henger esetleg nem indul, azt check engine lámpa jelzi?
2015. aug. 12. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elsőre mindig nehezen indul az lehet attól, hogy az üzemanyag visszafolyik a tartályba mert a szivattyú nyomástartó szelepe hibás. Sokat áll, lassan visszafolyik és indításnál nincs egyből anyag. Az első verziókba ha jól tudom, az injektorban volt a nyomástartó szelep, azt drágább javíttatni.
2015. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
check enginge-t akkor ír, ha lambda szondával van gond
2015. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez normális, hogy hideg motornál 1500, aztán ahogy melegszik, visszaesik 800-ra..

minden ilyen autó hidegindítás után pörög, aztán csökken a fordulat..nem játsza, hanem gyárilag így van beállítva...


nem szabad ilyen hosszan tekerni az önindítóval. el kell olvasni a hozzáadott kezelési könyvet. ezzel a hosszú összefüggő indítózással könyebben letérdel a katalizátor.(ha kap benzint)


a most tíz éves szwiftem öt évvel ezelőtt eljátszotta ugyan ezt..nem akart indulni..vártam tíz percet, aztán pöccre indult...sem azelőtt, sem azóta nem csinált ilyent.

2015. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez befecskendező fej probléma
2019. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!