Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 94-es swiftem és egy...

Van egy 94-es swiftem és egy kis gondom; melegen nehezen indul, ezt is csak ha gázt adok! Valamint kis sebességben gyorsításkor ránt egyet! Lenne valakinek valami tippe?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki kell takarítani az injektort
2014. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Karburátoros.
2014. szept. 28. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja,ez még karburátoros? Bocs.

Akkor azt.

2014. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szántóvető ***** válasza:
vidd el injektorhoz értő szerelőhöz.
2014. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt megtudnám otthon is csinálni, vagy csak szerelő?
2014. szept. 28. 21:10
 6/10 szántóvető ***** válasza:
94-es tuti injektoros.lehet hogy sosem látott szerelőt az injektor mióta elhagyta a gyárat,ráférne egy átvizsgálás.valószínűleg alkatrész is kelleni fog hozzá.
2014. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Önmagában nem bonyolult,de igényel némi szakértelmet.

Ha nem szedtél még szét életed során ilyesmit,akkor inkább bízd egy szakira.

2014. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha még karburátoros, akkor otthon is tisztítható, ha már injektoros, akkor először próbáld meg valamilyen STP, vagy WINN'S üzemanyagrendszer tisztítóval, amit a benzintankba kell tölteni.

Karburátorosnál is jó megoldás.Nekem eddig bevált. Még az is bejött, hogy denszeszt öntöttem atankba, mert gyanítottam, hogy némi víz került az aljára. Nos a denszesz megoldotta. (persze mértékkel mindent)

2014. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy folyékony szerelő nincs, de az erre a célra kifejlesztett adalékkal a probléma megoldható.
2014. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gázadás nélkül kell indítani! Akár hideg, akár meleg, akár injektoros, akár karbis (amire kicsi esélyt látok).

Karburátorral az itthoni Swifteket már nem szerelték, csak az itthonival küldőre megegyező, de japánban gyártottakat. Szóval ha a tiéd magyar gyártású, akkor az injektoros.

2014. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!