Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom egy idő után nehezen...

Simsonom egy idő után nehezen pörög fel, és sokáig csak pöfög, utáni indul meg. Ilyenkor túlmelegszik vagy csak "hidegen" kopott össze a henger-gyűrű?

Figyelt kérdés
1-esbe az udvarba szoktam vele menni, egy ideig húz mint állat (17-es lánckerékkel), aztán meg üresbe is csak 2-3 mp után pörög fel.

2015. aug. 12. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Karburátor rosszul van beállítva.
2015. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Piciket húzogassál a gázon. Ez a kopott karburátor egyik jelensége, sok benzint kap.
2015. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kopott a karbi, pillangó szelepes. Kb 1 hete állítottam be.
2015. aug. 12. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
5 éve nem állítattam karburátort a motoron és még sincs baja (Dell'Orto). Miért szenvedtek azzal az NDK-s szarral még mindig? Már bekellet volna olvasztani az összes simsont ami a keleti blokkba szét lett dobálva.
2015. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az imént írtam, hogy nem gyári karibival van, hanem pillangó szelepes Jikiov van rajta.. -.-"
2015. aug. 13. 21:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Más ötlet? Valaki?
2015. aug. 15. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Na most csak felmerült bennem hogy attól még hogy Jikov (Made in Czechoslovakia) meg pillangószelepes (írj már egy típust légyszi!) attól még lehet sz ar, nem?
2015. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Típusátd nem tudom,de Robi 55-ökön van ilyen.
2015. aug. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!