Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CB 250 motort szeretnék...

Allllli kérdése:

Honda CB 250 motort szeretnék venni és a véleményetekről kérdeznék?

Figyelt kérdés

CB 250 F 1985-ös évjáratú a motor.

50000 km van benne, nem csörög, pöccre indul, apróságok vannak rajta, amit ki kell cserélni. Csöpög az üzemanyag a jobb oldali kaburátorból.

Most ETZ 150-esem van, a kétüteműekhez értek, de ez azért mégis csak négyütemű.

Ennyi km-nél nem tudom, hogy mit érdemes átnézni, kicserélni, szervizeli, egyáltalán megéri-e megvenni?

150 ezerért meg tudnám venni.

ETZ 150 után ráülve nem volt az a nagy teljesítmény, amit vártam tőle, egy kicsivel mehetett jobban, mint az ETZ, lehet h ez már a kopott henger és gyűrűk eredménye?



2013. aug. 23. 13:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez a motor: [link]
2013. aug. 23. 13:48
 2/10 anonim ***** válasza:

"ETZ 150 után ráülve nem volt az a nagy teljesítmény, amit vártam tőle, egy kicsivel mehetett jobban, mint az ETZ, lehet h ez már a kopott henger és gyűrűk eredménye?"


nem hinném hogy kopott lenne csak a te 150-es mz-d 13 lovas a honda meg 18 azt az 5 lóerő nem nagyon érzi meg az ember szerintem de miért nem veszel egy erősebb gépet??

2013. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából, nem az ereje meg a végsebessége számít nekem, hanem sokkal inkább az, hogy klasszikus, kéthengeres, négyütemű, önidítós. Na meg persze csak Ak-s jogsim van, az meg ugye 25kw-ig jó. 400-asból már nem mindegyiket vezethetném.

Az a tervem, hogy minimálisan átalakítom, pl: fűzött kerekek, talán fekete felnik, fekete henger, a blokk többi része tükörfényesre polírozva, egyenes kormány, talán kormányvégtükrök, két kölönálló km és ford.sz. óra, króm kipufogóvégek stb. Szóval kicsit a Cafe racer stílusra fog hasonlítani, de nem gányul és nem minden tekintetben.(ülésen nem lesz púp, nem vágom meg a sárvédőket, nem teszek X-et a foncsorra, nem csupaszítom le a mocit stb.). Triumph Thruxton vagy Boneville stílus lesz, magyarul klasszikus.

2013. aug. 24. 11:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ak jogsi már nincsen én úgy tudom hogy az is A2-es jogsi lett és az meg 35kw-ig szól úgyhogy vehetsz 400-ast én is most raktam le csak még nem küldték :(
2013. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most azt nem tudom hogy aki régen ak-ra rakta le az hogy van?azt tudom hogy az csak 25kw ami meg most van helyette az az A2-ő ahol meg 35 kw.de ezt nem lehet átíratni A2-re valyon?
2013. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De! Ha Ak van beleírva a jogsidba, akkor azzal most is meg jövőre is, meg azután is csak 25 kW-ig vezethetsz.

Viszont 2013. aug. 15-étől be lehet menni az okmányirodába és kérni lehet 4000 Ft ellenében, hogy kicseréljék a jogsit, benne már az A2 kategóriával. Nem kell vizsgázni meg semmi.

[link]

2013. aug. 24. 17:04
 7/10 A kérdező kommentje:
De a kérdésemmel kapcsolatban válaszoljatok már légyszi!
2013. aug. 24. 17:04
 8/10 Toborc ***** válasza:
ugy tudom hogy ha a jogsidat elviszed azokmányirodába leadod és 4ezerért pár héten belül megkapod az ujat amibe már a2 lesz nem ak
2013. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2014.05.13-án megvettem egy Honda CB 400 N motort. Álmaim motorja, klasszikus stílus, négyütemű, két henger, dupla krómozott kipufogó, króm sárvédő, fekete az egész motoor, arany felnikkel, csilli-villi :)
2014. nov. 18. 22:12
 10/10 A kérdező kommentje:
És kicserélték a jogsimat, most már A2 van bele írva. Muszáj volt, mert ez a Honda 32 kW-os.
2014. nov. 18. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!