Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 51 n miért csinálja? A...

Simson 51 n miért csinálja? A többi a leírásba

Figyelt kérdés
Nos ma egy kicsit motoroztam elmentem a haveromhoz ami kb 20km-re lakok tőlem ,kicsit beszélgettünk meg ilyesmi beakartam rúgni a motort ,de nem sikerül (őz-barna színű a gyertya ) csak tolásra sikerült bepöffenteni ? mi lehet a gond?

2015. aug. 12. 20:16
 1/7 anonim válasza:
A benzinszűrő tiszta?
2015. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ami a csap és a karbi között van az tiszta ,a másikat pedig nem néztem

Szikra volt akkor is csak kicsit gyengécske volt.

2015. aug. 12. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

25 ezer fajta baja lehet.

gyertya csere, karbi pucolás, üzemanyag szint ellenőrzés hogy az úszó nem lyukas, meg hogy a tűszelep rendesen nyit zár a karbiban.

az is lehet hogy beragadt a tűszelep és mikor megtoltátok a rezgéstől újra kinyitott.

gyújtás körbe nézése, ha megszakítós akkor megnézni milyen állapotban van a megszakító kalapács, esetleg egy kondenzátor csere az alaplapban.

gyújtás trafó is lehet a ludas.

főtengely szimeringek ha már kezdenek kipállni akkor az is lehet a baj.

szóval ezer egy oka lehet, nehéz ezt így látatlanul kideríteni.

bár ha megszakítós akkor én ott kezdeném a kutakodást a gyertya csere meg karbi ellenőrzés után.

2015. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyertyahézagot üsd össze 0.4 mm-re.
2015. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a simson mellet nem unatkozol mert ad elfoglaltságot csak legyen hozzá türelme az embernek. A tökéletes kelet-német technológia :D :D 30 éve is elavúlt volt már nem hogy ma :) Nekem a Yamaha 10 év alatt ilyet soha nem produkált pedig nem mai motor és napi 60 km-t teszek meg vele.
2015. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem most erre adatott :) ,szeretem én ezt a motort ,csak sajnos mindig van rajta mit csinálni :D
2015. aug. 13. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
cseréljél kondit/megszakítót
2015. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!