Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KTM EXC 200 mennyire bírja a...

KTM EXC 200 mennyire bírja a pályázást?

Figyelt kérdés
250-es crossom van.Szeretek vele motorozni,endurózni de pályán nem igazán tudom kihasználni az erejét.(Amatőr vagyok).Egyenlóre az erelye inkább hátrány a pályán.Érdemes lenne lecserélni egy Exc 200-asra hogy jobban szokjam a pályázást?125-ös crosst nem akarok.Jó velük motorozni de elég gyengék,nyomatékszegények(a 250-es után).Érdemes lecserélni vagy inkább ezzen tanuljak?

2015. aug. 12. 23:29
 1/6 anonim válasza:
Nem kellet volna feltétlenül 250cc motort venni, elég lett volna az 50-125cc, motor tanulgatni.
2015. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért várjunk egy kicsit!Lehet hogy nem fejeztem ki jól magam,vagy nem értetted meg a kérdést.Már több éve motorozom.Egy 250-es 2t cross erejét nem tudja akárki kihasználni pályán.Én sem vagyok még ilyen szinten.Amatőrök közöt jó vagyok de még messze nem elég jó.(most nem dicsérem magam csak hogy értsétek a helyzetemet)Azért irtam hogy hogyan bírja az exc 200-as a pályázást(főleg a futóműve)?!Elég szimpatikus motornak tűnik.
2015. aug. 13. 00:04
 3/6 cselez ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy mi a problémád, aki nem érti, nyilván nem crossozott még. A 250 eléggé vad ló annak aki nem profi, mint ahogyan én sem :)

Mégis azt mondanám, hogy lefelé cserélni azért gáz, mert ahogy szokod a mocit hiányozni fog belőle az erő, ami a mostaniben megvan, egyszóval meg fogod bánni szerintem. (én így jártam!)

Nem gondolkoztál még az áttétel módosításon? Én a helyedben 1-2 lánckerék cserével kezesebbé tenném a mocimat, aztán ha majd beletanulsz vissza tudod alakítani.

Kisebb lánckerék hátra és már egyből jobban kezelhető pályán a moci. (csak egy ötlet)

2015. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cselez ***** válasza:

Közben rájöttem, hogy a kérdésre nem írtam választ, szóval nekem KTM-em volt, nem pont 200-as, de a haveromnak az van és hát szerintem pályázásra az egyik legjobb! Ezt abszolút tapasztalatból mondom, a futóműve verhetetlen, átültem egy suzukira, pedig az sem volt kutya, de a futóműve meg sem közelítette a KTM-et.

Szóval ha mégis a csere mellett döntesz, nem fogsz csalódni az EXC-ben.

2015. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy profi akkor bőven elég egy 125-ös motor. Nekem egy Aprilia motorom van, Rotax 122-es blokk, 40 lóerőre van húzva, bőven elég és nem gyenge. Évekig eltudsz motorozni vele főleg ha nem is nagy pályán motorozol. Tavaly voltunk egy hatalmas pályán, haverom 500-as kétütemű KTM-jével mentem egy fél napot, kegyetlen motor volt, én nem adnám a 2T motort semmilyen négyüteműért.
2015. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az áttételem pont a gyárinak felel meg.Amikor vettem rövidebb volt.Ettől hosszabbat nem akarok mert kemény enduró terepen nem az igazi.Amugy pont jó mindenhova.Hát egyenlőre nem váltok.Jó lenne kipróbálnom egy exc 200-asat hogy tudjam milyen,csak hát nincs a környéken senkinek.Köszönöm a segítséget.
2015. aug. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!