Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 97-es Aprilia RX 125-ös...

Technokol Rapid kérdése:

Egy 97-es Aprilia RX 125-ös motor mennyire bírja az endurózást? Ugratást? Amatőr versenyzést?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan motort amivel kiélhetem a vágyaimat terepen viszont az újabb krossz / enduró gépek nagyon drágák. Tudom, hogy az Apriliák nagyon jó motorok ez nem az első Apriliám lenne, de attól tartok, hogy úgy végzem vele mint az előző motorommal ami finoman fogalmazva szétesett alattam. Ami amúgy egy Derbi Senda R 125 4T volt.

Jah és egy Sprintenduro versenyen nagyon kiröhögnének vagy k*rvára kiröhögnének ha egy ilyennel oda állítanék? Vagy inkább csak a közeli hegyekre merészkedjek fel vele?



2015. júl. 29. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hobby szinten bírnia kell annak. Karban kell tartani; kormánnyak csapágy, kerékcsapágyak, rugózóelemek és felfüggesztéseik. Stb.
2015. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Karbantartás kegyetlen fontos, tekintve, hogy nagyot lehet burulni, már csak olyan értelemben is ha a motor adja meg magát alattad.
2015. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az RX a mai napig modernnek számít, senki nem fog kiröhögni. Ha normálisan rendberakod és időnként átnézed, karbantartod akkor semmi gondja nem lesz, a Senda-tól sokkal erősebb lesz mivel 2T.
2015. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megvettem...és valóban. A Sendat keresztbe lenyeli. Méretre is és teljesítményre is. És amikor a power nyit...az valami csodálatos! :D
2015. aug. 2. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!