Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eloszor is van egy rieju rr...

Nandi1 kérdése:

Eloszor is van egy rieju rr 50 es motorom es nem nagyon talalok alkatreszt hozza Tudtok linkelni egy webshopot ahonnan tudok rendelni? A masik pedig hogy nagyon hangos a jelenlegi kipuffogo hogy tudom halkabba tenni?

Figyelt kérdés
Eleg ha a dobot kicserelem? Arrol is tudtok kuldeni linket?
2015. aug. 13. 00:40
 1/7 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Mire lenne szükséged? Blokk alkatrészek kompatibilisek a Derbi, Aprilia hasonló modelljeivel - AM6 néven keresd.

Idomokat sajnos csak bontottan tudsz venni. Arra ott van a jofogás.

A kipura elegendő lenne kicserélni a végdob tömőanyagát. Minél jobban megvan tömve annál hangosabb.

Remélem segítettem

2015. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) esetleg linkeket tudnal kuldeni hogy milyen oldalakrol tudok venni?
2015. aug. 15. 09:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem attól lesz halkabb hogy tökmve van? pont hogy akkor hangos ha nincs benne folytás nem?
2015. aug. 15. 13:32
 4/7 joco5582 ***** válasza:

#1: Itt van az új alkatrész

[link]

Amúgy igen bármilyen hihetetlen laza tömés halkabb motort jelent. Azért van így mert a laza szövetben a gázok és a hang jobban "tompul\fennakad". Ha nincs csak üres dob, nincs amiben a hang és gáz tompul. Pont így ha túl kemény. Remélem sikerült elmondani

2015. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindnet. ja igen és még annyi hogy halottam pár embertől hogy ezek a fajta motorok rossza vagy gyorsan elrolanak vagy sokat kell költeni rá mire jó moci lesz belőlee ezek mennyire igazak? :)
2015. aug. 16. 10:37
 6/7 joco5582 ***** válasza:

#1: Ez így nem igaz. Am6 blokkot használják a Japán, olasz, kinai 2t motorok. Nagyon kiforrott konstrukció. AZ viszont igaz hogy drága felújítani. Ezért nem szabad leharcolt rosszul futót venni belöle.

Összességébe 1,5 *2 szerese az ára minden alkatrésznek mint egy Simsonba. És ahogy ott se itt se kell a szart belerakni. Azt se mondanám hogy otthon szerelhető. Amúgy a Simson se, ha szakszerűen akarod csinálni.

2015. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most vettem egy ha gtompito dobot ami kompatibilis kene legyen a mocival de 1. Nem halkit kb semmit 2. A 3 lyuk kb fel centikkel kiljebb van mint ami a konyokom van. Van valami atalakito amivel fel tudom tenni? Es ha igen tudsz kuldeni linket? Koszi.
2015. aug. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!