Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehetne valahogy oldani?

Meg lehetne valahogy oldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne hogy:

Meglehetne valahogy oldani hogy erről:

[link] levenném a dongó motort és ráraknám erre [link] az elektromos biciklire valahogy?

Légyszíves segítsetek már! Valahogy csak meg lehet oldani nem?



2015. aug. 13. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, megoldható.

Az elektromos motor helyére kerülne.

Nagy hibája a konstrukciónak hogy a múanyagburkolatot komolyan meg kell vagdosni, hegeszteni, a felfogatási pontokat is átalakítani.

2015. aug. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá elég műszaki érzéked akkor igen. De csak akkor vágj bele, ha tényleg érzel magadban annyit hogy megcsináld illetve szerszámok, eszközök is adottak.
2015. aug. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem nagyon kell vágni a műanyagot, mert úgyis leolvadna, úgyhogy ki is lehet dobni. Nagy hibájának látom, hogy a lábtartód ugrik, és ha lentre kerül akkor még meg is égetheted magad vele könnyen
2015. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cselez ***** válasza:

A motor felfogatása nem probléma, de mint látható a hátsó keréken 2 db lánckerék van. Egy nagy a dongónak és egy kicsi a pedálnak.

Na ezt lesz nehéz rávarázsolni a villanymotoros felnire, vagy az egész hátsó kereket át kell rakni szerintem.

2015. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy pontosan ilyen orosz gyártmányú Gauja márkanevő vázba szerelt segédmotor..

kevesen tudják, hogy ennek különleges a benzin/levegő bejuttatása a robbanótérbe...olyan mint egy repülőgépmodell-motoré... a főtengely egy cső..


azt javaslom, hogy ne nyúlj hozzá, ez ígyvan jól kitalálva..pláne a másik bringát csak összebarmolnád..

a végeredmény két roncs lenne...hallgas rám, ne kezdj bele..

2015. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy nehéz lenne rá szerelni, és akkor ezt nézzétek már még meg hogy ezt a motort már rá lehetne e szerelni ez másabb dongó motor!

[link]

2015. aug. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!