Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek elsőnek?

Milyen motort vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nemsokára csinálom a B-s jogsit és utána arra gondoltam h leteszem egy kis plusz pénzért A1-re is. A kérdés tehát adott, hogy milyen motort érdemes venni úgy kb. 2-300 ezer Ft-ból? Én egy Yamaha DT125-re gondoltam, azt elég sok helyen ajánlják. Egyetlen problémám, hogy még az életben nem ültem motoron, 50-est már nem akarok, szerintem kicsit kicsi lenne alám, főleg endurozni. És lenne még egy olyan kérdésem, hogy mennyire lenne nehéz megtanulni rendesen váltani? Előre is köszi a válaszokat :)

2015. aug. 13. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Honda CBR 125R


Nagyon jó kezdő motor és nagyon megbízható.

2015. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Az unokatesóm ezt vette magának és pontosan nyolcszáz métert tett meg, ahol találkozott egy kőfallal, amely nem volt hajlandó elugrani előle. Ott midketten befejezték: a srác is, a motor is.

[link]

2015. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezért nem egy Yamaha R1-el kell kezdeni :D

CBR125 tényleg jó motor. A DT-vel az a baj, hogy több mint 11 kW, így azt A1-es jogsival nem vezetheted. Olyat esetleg ha tudsz venni, ami papíron 11 kW-os akkor azt érdemes lehet megvenni, de olyan nem nagyon van.

2015. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mégegyszer! :)
2015. aug. 14. 00:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Aprilia RS125-öt, 2006 utánit. Azok a legjobb ilyen kategóriájú motorok!!!
2015. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!