Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak ennyire eltérő véleményen mikor külföldi rendszámos kocsit látnak itthon?

Figyelt kérdés

A németre, osztrákra a legtöbben azt mondják, de jó jönnek a turisták költik nálunk a pénzt. De komoly verdája van, biztos jól keres.

A románra, meg mindig ilyen furcsa dolgokat. Itt egy szőröstalpú, csóró román, mit keres itt. Vigyázz szét nem hulljon a kocsija. Nézd tele van lomival, cig-nynépség, áhh.


Miért vannak ekkora eltérések?


2015. aug. 13. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Románok, főleg az autópályán telerakott kombik, furgonok, mint átutazó külföldi vendégmunkások, akik hazafelé, vagy vissza tartanak a munkába (Olaszo, Spanyolo, Németo). Osztrákok, németek pedig tényleg csak komolyabb céllal jöhetnek erre felénk keletre, meg amúgy is a németekre felnéznek az ilyen kisebb nemzetek, mint mi például. Az már csak ráadás, hogy az osztrák, német rendszámú autók 80%-val éppen egy magyar állampolgárságú ember furikázik, akár rendszeresen is használva az autót.
2015. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen meg is válaszoltad a kérdést szerintem. :)
2015. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezeket a dolgokat a rendszámoktól függetlenül is mondogatják… És úgy nagy vonalakban valami olyasmi az oka, hogy „nyugaton minden szép és jó, és kedvesek az emberek, keleten minden rossz és bunkók az emberek”.
2015. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ráadásul sok vendégmunkás jár nyugati rendszámmal.
2015. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
A románok úgy mennek mint a nemnormális. Főleg a kamionosok. Melléd ér, és rádhúzza a kormányt...
2015. aug. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-nek igaza van, de emellett különbséget kell tenni - ami ma már nagyon nehéz -, hogy valóban osztrák, román, stb-e a tulaj - itt a "külföldön adózok, mert magyar vagyok" szemléletűekre gondolok.

Az alapból német, osztrák általában betartja a szabályokat, a gyalogost elengedi. A német, osztrákká átavanzsálódott magyar általában bunkó, lenéző, gyorsan hajt, menőnek érzi magát a széthajtott Béjemwéjével, Mercijével.

Az alapból román nemzetiségű ideges, tütelmetlen, gyorsan hajt, szabály nála egyenlő a o-val. A magyarosított "román" megint csak pökhendi, gyors, neki mindent lehet gondolatmenetű. Átlagos autója va, nem kirívó típusú.

Érdekes módon kezdenek megjelenni az "ángol" rendszámú autók is, ami fiatalabb Mercik, BMW-l általában, és "csapatszállításra" használják az eleve "ángolok".


Röviden, hogy "miért vagyunk ennyire eltérő véleménnyel a külföldi rendszámos autókkal"? Röviden ezért, mert ezeket tapasztaljuk...

2015. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

engem egy német rendszámos audis ölt meg majdnem. full piroson áthajtott, míg én zöldre nagyívben kanyarodtam balra. nyilván nem született német volt a jóember. ha valamelyikünk nem fékez időben, sztem még mindig az intenzíven feküdnék, vagy már a föld alatt lennék. ugyanis pont az én oldalamat kapta volna telibe az a nagy dög.


sosem tudhatod, hogy az adott rendszámú autóban pont ugyanolyan nemzetiségű ember ül, mint amit az a pár betű jelez.

nem is ez alapján ítélek. ha suttyó, akkor suttyó.

2015. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!