Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beta RR 50 vagy Derbi Senda...

Beta RR 50 vagy Derbi Senda 50? Melyiket vegyem? Csak minimális szinten használnám 'offroad'ra legtöbbször sima úton mennék vele. Thx

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt Senda motorom, nem a supermoto hanem az endúró (X-Race), nagyon szerettem, második motorom volt 16 évesen a Simsonom mellett. Ha kiveszed a fojtást, vagy alapból olyat veszel, amiben nincs, akkor nagyon megy, akkoriban 75 kiló voltam és majdnem százzal ment bármiféle tuning nélkül. Baja sem volt soha, másfél évig nyúztam. Országútra supermoto talán jobb lenne neked, kevés terepet az is elbír, én sokat mentem vele erdőben, földes túrákon is.
2015. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na végre egy normális válasz köszi :D én igen egy supermotot akarok és szerintem is a senda lesz. (derbi senda 50 SM X-Treme)
2015. aug. 14. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is sendám van, de ez még nem alu vázas enduro, kotvány állapotban került hozzám, full blokk felújítást kapott, vadi új henger + főtengely, stb, meg egy nagyobb első lánckereket, azóta 90 körül van a vége, cross gumikkal, és én 90 kg vagyok, bár nekem 19-es karbi van rajta, de így került hozzám


ami fura a sendákban és nem értem, az a kompresszió, gyakorlatilag semmi kompresszió nincs benne, még az új hengerrel sem, egy szétkopott babettát nehezebb betekerni, mint egy sendát beindítani...

konkrétan kézzel le lehet nyomni a berugókart, és pöccre beindul a motor, de közben 90-et visz, érthetetlen... :D simsonomat anno pl 2-esben tudtam csak betolni, mert 1-esben még aszfalton is csúszott a kerék, sendának meg semmi, berakom 1-esbe és simán elkezd forogni a motor ahogy megmozdítom, mindenféle ellenállás nélkül, mégis SOKKAL erősebb mint egy simson, gyári könyv szerint 8,5 lóerő...

2015. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!