Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autonak van a legkényel...

Melyik autonak van a legkényelmesebb utastere?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok, és a következő három autó jött szóba.

BMW 318i

Audi A4

Volvo S40

Gondolok itt főként a hátul ülők kényelmére. Szerintetek melyikben éreznék magukat a legjobban az utasaim?



2015. aug. 16. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A Volvot nem láttam még belülről


BMW, Audi nekem mindkettő kényelmes mint utasként elől hátul, vagy hátul középen is jól éreztem magam bennük de amikor bulizni mentünk vezettem is ezeket mert én voltam mindig az aki nem ivott, és elég pénzes haverjaim vannak.


Nekem a legkényelmesebb még mindig az Opel amit jelenleg nagyapámtól megörököltem de rengeteget ültem hátul, és vezettem is, G Astrám van, de 2 éve F Astrával kezdtem amibe már szintén ültem hátul ha épp apám vezetett és nem volt akkor hangulatom nekem vezetni, vagy más indok miatt kerültem hátra.

2015. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok, hogy az A4 nagyon szűk hátul. Én a Volvot venném egyébként.
2015. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volvo S40, legalábbis a Svéd mentalításnál erre is szoktak ügyelni. :)
2015. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az A4 szűk hátul? Van,vagy volt A4-ed? Csak azért kérdem mert én még nem ültem A4-ben és pontos infók kellenének.

A volvo-ról meg olvastam hogy elvileg szűk a hátsó utastér de nem vagyok biztos abban hogy ami a tesztelőknek szűk az tényleg szűk ezért kérdeztem.

2015. aug. 17. 00:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez is egy dolog, hogy ami szűk egy 2 méteres embernek az lehet épp kényelmes egy 180cm-nek. :D
2015. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Szélességem átlagon felüli (dagadt vagyok).

3-as BMW-ből egy régebbit ismerek, az kb 1998-as évjárat (nem tudom az E számát). Az nekem szűk volt. Igaz nekem egy 2008-as 523i is kényelmetlen volt :)

Audi A4-bőn 2002-est vezettem, az egész kényelmes, bár nem tetszett a vezethetősége :)

S40-ben még csak utaztam, az is elfogadható volt, még nekem is.

2015. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De milyen évjáratok?


B5-ös A4 nem vészes hátul - bár nem is szuper tágas, ilyenünk volt sokáig.

Most egy 2004-es V40-em van (kombi, de az utastér ugyan olyan, mint az S40), az nagyon kényelmes hátul! Viszont a 2005-tól gyártott V/S40 már fiesta alvázra épült, tehát SOKKAL kisebb, mint a régebbi, az nyomrult hátul nagyon.

2015. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!