Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat B5 1.9 tdi városi...

Passat B5 1.9 tdi városi használatra?

Figyelt kérdés

Igazából, az hogy dízel nálam nem kérdés, de szerintem az egyszerűbb dízelek jobban bírják a várost-->1.9 TDI 90 és 110LE.

Szerintetek?

Illetve a ráncfelvarrott B5.5 lámpája belerakható a B5 helyére? Első lámpának pedig valami Xenonost akarok, de az nemigen megy bele a B5.5-ből.



2015. aug. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Birják a várost még a modern dizelek is, általában a benzinpártiak fújják csak, hogy nem alkalmasak.

A lámacserében nem vagyok biztos, viszont hátul tudom, hogy felmegy az 5.5-ös lámpája.

2015. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Városba kell a xenon tényleg...


Egyébként, pont, hogy a régebbi dízelek bírják rosszabbul a várost. De ha bemelegszik mielőtt lámpától lámpáig taposod és néha meghajtod, hogy kikormolódjon aminek ki kell, akkor használható nélkül. De ettől függetlenül városba inkább benzin

2015. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Néha ki kell kormolni, de nyugodtan lehet azt varosba is.

A lámpika legjobb tudomásom szerint 1:1-be bele kell hogy menjen. De hasznaltan is draga, vegyel olyat amiben benne ban mar.

2015. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Golf III TDI től semmi bajuk. SŐT a sima TDI az igazi, kérdezz meg egy szervizest aki mondjuk 20 éve dízeleket szerel hogy milyen autója vagy részük az 1.9 TDI (nem pd) octavia, passat, golf... a hasonlók amik vw motorosak.

Nekem volt 2.0 HDi peugetom is gyönyörűen bírta. Pécsen van egy taxi azt hiszem 450E van benne es még nincs fődarab cserélve. Persze ami kopik meg hal pl turbó, és a szokásos az csere de nem kell évente lebontani a szelepeket vagy hasonló. Néha egy városon kívüli út és szépen kikormol

2015. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
A dízel taxit ne hasonlítsd az átlagfelhasználáshoz. Az gyakorlatilag egész nap meleg motorral jár a városban.
2015. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!