Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudok örülni a...

Miért nem tudok örülni a sikeres forgalmi vizsgának? Más is érezte úgy, hogy meg sem érdemli?

Figyelt kérdés

"Görcsbe rándul a gyomrom", rossz érzés fog el, amikor azokra a pillanatokra gondolok, amikor a parkolásokat kellett javítanom, vagy hegyen felfelé kikanyarodnom és az egekbe pörgettem a motort...

Úgy érzem nem érdemlem meg a jogosítványt, mert jobb szintet vártam el magamtól, a parkolásokat is jobban teljesítem vizsga stressz nélkül és elméletben tökéletesen tudok mindent.



2015. aug. 19. 00:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Rutint kell szerezni .HA átengedtek akkor megérdemelted én is féltem a vezetéstől .
2015. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vizsgán stresszelsz, azért megy szarabbul, nyugi pár hónap múlva már tenyerelve parkolsz :)
2015. aug. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd kb levezetett 10E+ km után, amikor megteszed az első hosszabb utadat egyedül, olyan városban/úton ahol még sose jártál, még akkor is fogsz érezni egy kis tapasztalatlanságot hidd el!


Ne agonizálj ezen, örülj neki hogy mostmár nem abban a stresszes vizsgaszituációban kell vezetned, hanem "szabadon". És ha úgy érzed hogy nem ment túl jól, akkor hajrá, irány a végtelen aszfalt! Gyakorlat teszi a mestert!


Balesetmentest! :)

2015. aug. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne aggódj, nálunk úgy kezdték az oktatást, hogy "a 30 óra vezetés nem sokat ér, csak egy alap felkészítő, igazán vezetni majd utána tanul meg az ember" :)


Szóval ne aggódj, senki sem született kormánnyal a kezében:)


Mellesleg a mindennapi szituációkban sokszor szeg meg az ember olyan szabályokat, amikért vizsgán csúnyán bűntetnek, de a való életben nem okoz kárt,persze csak ésszel:)


Mellesleg elég sok elvetemült állat van, akik kezébe konkrétan nem adnék sosem jogsit, valószinű ilyenekkel sajnos te is fogsz találkozni.


Balesetmentes kilómétereket!:)

2015. aug. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez teljesen normális. Én is így éreztem anno. Mondjuk én azèrt mert másodjára voltam és nagyon húzta a száját a végén a vizsgabiztos de azért megadta:D Oktatóm is mondta hogy egy hajszálon múlt. Viszont azóta már töb ezer balesetmented km van a hátam a mögött. Az elején még lehet félsz egy kicsit meg csinálsz bakikat de ahogy egyre többet mész úgy leszel egyre magabiztosabb. Ne a vizsgára a gondolj hanem arra hogy végre megvan, túl vagy rajta.:)
2015. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgabiztos, és az oktató nem vak..látják mit tudsz..látják a lényeget, és a stressz okozta motorpörgetést..

ha átmentél, akkor jól teljestettél.


amikor már kezemben volt a friss jogsi, napokig úgy éreztem, mindenki engem figyel milyen bénán vezetek..


nem figyelt senki. nem mehetett rosszul, ha már(turista) buszt vezetek.

2015. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem is értettem, hogy mehettem át... és kifejezetten ijesztő volt, hogy ha nekem ezzel a tudással jogsim van, akkor még mennyi ilyen lehet az utakon, mint én :o

ha őszinte akarok lenni, egyszerűen rosszul voltam, ha vezetni kellett. mentem 2-3x, amikor megkaptam a jogsit, de rettenetesen féltem pont az miatt, mert egyszerűen nem értettem, hogy az a vizsga nekem, akkor hogy sikerülhetett. én konkrétan vagy 5x megbuktattam volna magam, és úgy a 30. perc környékén, mint a messiást, vártam már azt a mondatot, hogy álljak félre és cseréljünk helyet.


talán ez a félelem miatt végül felhívtam az oktatót, és megkértem, hogy jöjjön velem, saját kocsiban, mert nem megy, nem tudok vezetni :(

igazából leginkább az kellett, hogy fejben helyretegyük a vizsgát, és ez egyedül nem ment volna. rákérdeztem, őszintén válaszolt... segített megszokni a kocsimat... és azóta gond nélkül vezetek :)

2015. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!