Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tehát mikor kapok papírt arról hogy nekem sikerült? Azt a papírt kell bevinnem az okmányirodába? Ott az okmányirodában csinálnak képet meg stb. Ott ami papírt kapok azzal már vezethetek? Vagy meg kell várni mindenképpen a rózsaszín kártyát? Mennyi idő általában mire kiküldik?
2015. jún. 8. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vizsga után legalább 3 munkanappal később visszamész az NKH-hoz és kikéred a vizsgaigazolást (ez ingyenes), majd azzal bemész az okmány irodába, ahol azzal fognak fogadni, hogy 4.000 Ft lesz. Ha leadtad az igénylést onnantól 30 napon belül küldik meg. kérhetsz gyorsított eljárást is (díjmentes), de ehhez elég jó indok kell. Az okmányirodában felvilágosítanak erről.

Kapsz majd egy papírt az igénylésről, amin rajta lesz minden, de új jogsi esetén nem tudom, hogy az elég-e a vezetéshez. Nekem csere volt, azon egyértelműen fel volt tüntetve, hogy meddig vezethetek (2 hónap egyébként) azzal az ideiglenes papírral. Valamint csak akkor vonták be a régit, amikor megjött már az új.

2015. jún. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vizéli László ***** válasza:
100%
Az első válaszoló jól leírta. Vezetni az okmányirodába kapott papírral nem lehet, csak a kis plasztik kártyával. Okmányirodától kapott papírral csak abban az esetben tudsz vezetni, ha van jogosítványod és meghosszabbítod lejárat előtt.
2015. jún. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt elfelejtettem:

[link]

Ezen az oldalon tudod figyelni, hogy hol tart a jogsid. Amikor végre kiírják, hogy kész és postázva ... na akkor még légy türelmes! :) Nekem egy hét volt, mire jött az értesítés, hogy át is vehetem.

2015. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaja, kapsz egy papírt a vizsgádról (nekem az oktató adta oda 3 nap után), azzal beballagsz az okmányirodába. Ott csinálnak rólad képet, meg lenyúlnak 4ezerrel. Kapni fogsz egy papírt, amivel nem vezethetsz, ha friss jogsis vagy (amennyiben újítasz, vagy más kategóriára már van, akkor mehetsz a papírral is).

Nekem 1 hétig csak a "feldolgozás alatt" tartott, azóta 5 napja a "kiállítás folyamatban"-.-

2015. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikeres vizsga után 3 munkanap múlva kell bemenni az NKH-hoz a vizsga igazolásért.De van ahol az oktatód elhozza.Ezzel a vizsga igazolással kell bemenni az okmányirodába igényelni a jogsit és utána már csak várni kell,hogy megérkezzen.
2015. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5-öske!

Te most gyűjtesz a "lájkokra"?! :D Ugyanazt leírod, amit már két hónapja leírtunk! :D

2015. aug. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hatoska

Gyűjtök ja.

2015. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D
2015. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!