Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglehet szerezni egy nyár...

Meglehet szerezni egy nyár alatt a jogosítványt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen vagy nem - nem tudható előre.

Többnyire nem.

Talán ha a KRESZ vizsgád már megvan a nyár elejére,a gyakorlatra elelég lesz a nyári szünet, de még ez sem biztos, nyáron tolongás van az autós iskolákban.

2015. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én május közepén kezdtem a kreszt és még most járok a kötelező órák vége felé de kell majd plusz órákat is vennem, szóval szerintem nem lehet egy nyár alatt. Sok a tanuló, oktató meg kevés.
2015. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

leginkább nem. maga a kresz tanfolyam a vizsgával együtt kb 1-1,5 hónap... vizsgaidőponttól függően. ha kell még elsősegély is, az kb még 2 hét, és a vezetést megszámold heti 4 órával (2x2), vagyis még 6 hét. minimum, jó esetben. 2 hetet vársz a vizsgaidőpontra majd még 3-4 hetet a jogsira.


pótvizsga, kényszerszünetek, plusz órák ebben nincsenek benne.

2015. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marcipán68 válasza:
Nekem épp két hónap alatt lett meg a jogsim, úgy hogy közben tartottam 2 hét szünetet. Egy hétig jártam minden nap KRESZ-re napi 3 órát, aztán volt 1 szabadnap felkészülési időm a vizsgára. A KRESZ vizsga után rögtön délután már elkezdtem a vezetést, aztán kb egy héttel később a gyakorlati órák mellett csináltam meg az eü. részt. Az elején napi 2-2 órát vezettem minden nap, aztán csak 1-1 órát. Sajnos az első vizsgámon nagyon féltem és teljesen leblokkoltam, így az nem sikerült, de még így is két hónapon belül meglett a jogsim. Egy intenzív és drága tanfolyam volt, viszont gyorsan sikerült megszereznem a jogosítványomat. Ja és előtte soha nem vezettem, mert a családunkban nincs autó. Még csak annyit erről az intenzív tanfolyamról, hogy nagyon-nagyon kimerítő testileg és lelkileg is.
2015. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!