Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani vagy linkelni...

Tudnátok mondani vagy linkelni olyan internetes kresztanfolyamot, amivel pár alapismeretet nyújt nekem, mielőtt elkezdenék az igazi kresztanfolyamra járni?

Figyelt kérdés
Idén nyáron akartam megtanulni vezetni, csak sajnos különböző okok miatt nem jött össze. Ennek ellenére most mindent megszeretnék tenni azért, hogy legkésőbb jövő évvégéig (vagyis 2016-ban) a kezemben legyen a jogsi, de előtte valamilyen internetes tanfolyamon keresztül szeretnék felkészülni az "alapokra", mielőtt elmennék kreszre, hogy ne full sötéten üljek majd az órákon, hanem addigra legyen már valamennyi ismeretem! Aki tud, kérem segítsen ebben,előre is köszi!

2015. aug. 20. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ue: [link]
2015. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! További ajánlatok is jöhetnek! :)
2015. aug. 20. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: ettől jobb?-több??? hehehe
2015. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jól írták előttem,tényleg a szakoe-t kell nyomni!Augusztus 13-án vizsgáztam és szinte ugyan azok a kérdések vannak,mint a szakoe-n! :)
2015. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!