Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés eltiltás hatálya...

Vezetés eltiltás hatálya alatt? Bővebb info lent

Figyelt kérdés
Üdv! Következő a helyzet a büntetés mértékét ismerem csak pár napom van még vissza ,de ki kell mennem Horvátországba 1 napra és nem találok sofőrt sehol. Itthon nem gond a vezetés csak kicsi távokat teszek meg iletve nagyon ritkán csak itt a problémám. Namost a kérdés a határon nézik a jogsim vagy csak a személyimet kérik el? Elég tuskó a kérdés ,de számomra életbevágó!

2015. aug. 21. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kockáztatnék meg egy ilyen utat... Főleg ha valóban csak pár nap van vissza, ha eltiltás ideje alatt vezetsz és megfognak súlyosbító tényező lesz.


Másik, ha van egy baleset nem kell te legyél a hibás, de előveszik, hogy eltiltás alatt vezettél egyből a nyakadba varnak mindent.

2015. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Határőrnek,vámosnak semmi köze a jogsidhoz-a határon,ha nem követsz el semmit.

Én hónapokig jártam ki Szerbiába,hetente 2~3 alkalommal-eltiltás alatt.

Azt jó,ha tudod,hogy ha megfognak,az nem szab.sértés,hanem vétség...onnan azonnal elvisznek,előállíthatnak,előzetes,sőt kóter is lehet alapból a jutalom,a sallangokkal(pénzbünti,bizonyos ideig nem is vizsgázhatsz újra,stb),általában gyorsítoot eljárásban tárgyalják.(bár nem tudom,most 31.-ig nem ítélkezési szünet van-e)

2015. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!