Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Négyszer kaptak el jogsi...

Nestinno kérdése:

Négyszer kaptak el jogsi nélkül és mégis lehet jogsim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy három évig segédmotorral közlekedtem jogsi nélkül. Ez idő alatt négyszer kaptak el. Semmit nem mondtak 45.000Ft csekk...és viszlát. Na most a kérdés az,hogy most raktam sikeres B kategóriát és várom a plasztik kártyát. Se papírt nem kaptam az eltiltásról se semmit.....a közlekedési hatóság pedig már ki adta az igazolást.....esetleg az okmányirodába ér majd meglepetés.... majd ottbtudom meg hogy eltiltottak a vezetéstöl...vagy esetleg máshol?

2015. márc. 11. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg semmi gond nem lesz, ha autóval történt volna ez csak akkor tiltottak volna el. Megkapod a jogsid és mehetsz a segédmotorral is büntetlenül.
2015. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon. Szépen köszi a válaszodat...remélem igazad lessz ez a jogsi most nekem és a családomnak a megélhetéshez szükséges....köszönöm a választ
2015. márc. 11. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
ez ugyan nem válasz,de hogy lehet valaki ennyire ...... inkább le sem irom!Egyszer elkapnak,oké!Másodszor is.Itt már azért csak magamba szállnék....de hogy 4szer is.....no comment!
2015. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Remélem, majd ha én is kamionozni megyek akkor nekem sem lesz semmi gondom, mert ugye nem volt pénz a jogsira.
2015. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
21:59 Ha nem mersz felülni egy segédmotorra jogsi nélkül mondjuk egy faluban akkor biztos nagy sofőr lehetsz. Egy 8 éves gyerek is bemeri vállalni és vannak azok a hatalmas nagy szabályok is. Van aki veszélyesebb a megvett jogsijával, persze ha épp a rendőr előtt nem követ el szabálytalanságot akkor nem tud belekötni mibe.
2015. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

itt nem is arról van szó ki mekkora sofőr meg ki nem...meg nem is az a baj hogy elkapták....hanem hogy 4szer!!

Mint a vonatkozó viccben:

-maga ölte meg L. Gézát?

-nem!

-akkor mégis hogy állt bele a kés?

-pont a kezemben volt a kés amikor elesett....

-na jó de 16szor?!?!?!?!

2015. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

És akkor mivan ha elkapták 4szer?

Talán ti nem hajtottatok 14-16 évesen simsonokat mikor még jogsitok se volt?

Szerencsétlennek pech-je volt pont akkor kapták el.

Kész. Túl van tárgyalva.

2015. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát durva, de a rendőrség igazából leginkább a bírságokra megy. A pénz a lényeg, eltiltást még el lehet kerülni, mivel így máskor is hátha motorra ülsz és akkor is lehet büntetni, akkor is van pénz. Egy vidéki rendőr így gondolkodik. Még itt Budapesten lehet eltiltottak volna, bár lehet itt sem. A pénz a lényeg igazából. Az még sajnos az emberi életnél is többet ér.


https://www.youtube.com/watch?v=eyAbLw8N6Ag


Mint itt is. Elgondolkodtató. Mi van, ha elüt valakit, aki meghal? A lényeg, hogy a rendőrautó most megy műszakira és nem szabad megkarcolni sem. Csak a pénz számít. Inkább üldözik félórán keresztül, még az is olcsóbb, mint a szerviz.

2015. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Tudom hogy hibás vagyok nekm is kicsit hisz négy alkalom azért sok....de tisztáznám ez egy sm kerékpár (amire régen elég volt a hajtási engedély) nem pedig kamion. Hozzátenném 2010 ben leraktam a kreszt a rutint de a forgalmira nem volt pénzem.....három év alatt a motorosok táborának javára szolgált, hogy ety hangos dudám nem volt pedig napi 150 km nemkevés,toleráltam a forgalmban olykor szabájtalabul kózlekedö autósokat,taxisokat......de mint írtam már letettem a B kategoriát nagyon örülök hogy végre hivatalosan is folytathatom iratfutár karieremet.
2015. márc. 11. 23:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja budapesti vagyok.!!!
2015. márc. 11. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!