Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MI baja lehet a robogómnak?

MI baja lehet a robogómnak?

Figyelt kérdés
50ccm -s Peda desire -em gázadáskor megtorpan és ful lefele. Olyan mint ha elszállna belőle az erő. 3 hónapja vettem, de már akkor sem mért a km óra most bemértük és nem megy csak 50- et. Amikor elhoztam simán ment 60-at is. Gyertyára és a karbira tippelek, hogy koszos.

2015. aug. 21. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A karbit elsőkörben nem szedném szét. Nézd meg a gyertyát. Ha szép barna, világos barna akkor jó. Nem tudom milyen levegő szűrővel van szerelve a technika, de az is tud ilyen hibát produkálni, ha már nagyon tömődött.
2015. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A levegőszűrőm egy szivacs amire olajat csepegtettem ahogy az a könyvében írva is van. Megnézem a gyertyát. Köszönöm a választ.
2015. aug. 22. 18:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyertya jó volt, de azért kapott egy újat. Karbi is ki lett takarítva. Kapott új kuplungot perselyekkel és egy új szíjat, de így sem lett teljesen jó. A végsebessége ingadozik 46-50 km/h között. Visszacsapó szelepre tudok gondolni.
2015. szept. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!