Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segíteni? Az autóm...

Tudnátok segíteni? Az autóm meghibásodott és a szerelők meg nem tudják megcsinálni (azt mondják).

Figyelt kérdés
Most nem olyan nagyon régen vettem egy Audi a6 2006-ost 2.7 TDI.Egyszer megyek ki vidékre a barátnőm szüleiért és az uton volt egy francia rendszámú kisautó és egy nő vezette de az ugy hajtotta kint a városból 60 és nem tudtam lehagyni mert szemből j jöttek és a csaj levitte 50 km/h engem na én bedühodtem,jött szemből egy autó de nem érdekelt gyorsan bettetem Sportba a váltót kihúztam es egy padlógázt adtam neki és 140-el éppen befértem na és akkor lett a baj egy kattogást hallotam hátulrol mintha egy kovet vettem volna fel es megalt az auto trailerel hoztam haza de a szerelők mondták hogy nem tudják megcsinálni de ha 5.000 eurót mutatnák nekik akkor megtudnák csinálni szoval nem tudom mit tegyek.

2015. aug. 23. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen régi audin szerintem semmi nincs ami 5000 euróba kerulne.
2015. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudomde csak mondom hogy ha adnék nekik annyit csak akkor
2015. aug. 23. 09:31
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Add át hálás köszönöetemet a szerelőknek, amiért egy ilyen idegbeteg, közveszélyes, idióta barmot, mint amilyen te vagy, távol tartanak a közutaktól.
2015. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szántóvető ***** válasza:
találjuk ki hogy mi baja van?valami összetört a motorban vagy a váltóban,esetleg vezérműszíj szakadás.nem tudom hogy ezzel előrébb vagy-e.keress egy jó szerelőt telefonon és vidd el trélerrel a kocsit,mást nemigen tehetsz.ami jó hír hogy használt alkatrész van bőven a kocsidhoz.
2015. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oké,azt nem hinném hogy a motorral van valami mert hátul volt valami csattanás valahol a katalizátornál es a váltóval sincs semmi gond
2015. aug. 23. 09:39
 6/13 anonim ***** válasza:

AZ király..50-röl 140-re 2 mp alatt..

5000 euro,hogyne.2 milió forintért megcsinálják?

Jaj kezdődjönmár a suli-ezeknek a hülyegyerekeknek kéne már egy kis elfoglaltság..

2015. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező másik kamu kérdése:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__709..


Egy hete még egy 525-ös BMW-t vett. :D

2015. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a szerelőkkel is úgy kommunikálsz, mint ahogy a kérdést feltetted: magasról szarsz rá, mert különben érdeklődtél volna, hogy mi romolhatott el.


A szerelő meg persze, hogy azt mondja, hogy nem tudja megcsinálni, mert nem nézi ki belőled, hogy ki is fogod fizetni a számlát! Ezért kell előre a pénz nekik.


Látatlanban pedig senki se fogja megmondani, hogy mit verettél szét...

2015. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bohóc...
2015. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legyen az, hogy én elhiszem a történetet. Viszont az sem derül ki a dologból, hogy akkor indul az autó, vagy nem indul. Ugyanis azt állitod, hogy a váltónak semmi baja. De honnan tudnád hogy semmi baja, ha traileren kellett hazavinni??? Meg az is lehet, hogyha a sarki szerelőhöz viszed, akinek tudása az olajcserében kimerül, akkor az tényleg nem fogja tudni neked megcsinálni.
2015. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!