Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb. mennyibe kerülne megcsinál...

Kb. mennyibe kerülne megcsinálni ilyenre ezt az autót?

Figyelt kérdés

Van egy hófehér 307-esem és ilyenre szeretném:

[link]

Az ülést leszámítva, az nem kell.



2015. aug. 15. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
600.000-800.000 ezer körül.
2015. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*-ezer....
2015. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Biztos hogy csak ennyi? Ebbe benne van a hifi is?
2015. aug. 15. 14:25
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Kàr egy ilyen kommersz autora költeni. Ettôl nem lesz hosszabb a Farkad.
2015. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Gyarimelos spanom most naon odamondta :))
2015. aug. 15. 15:17
 6/20 anonim ***** válasza:
Még ha te magad csinálnád meg egy barátod segítségével, akkor is az alapanyagra elmennem fél milliód minimum, és persze a hifi is elkér egy 100 ezret ha nem olcsó utánzatokat akarsz beletenni. Ugye az alapanyagokat nyilván alapszínnel áruljak amit le kell fényeztetni, a fényeztetés is úgy célszerű hogy az egész autót átfújatod ami jó 150 ezerbe fájna ha mindent a fényezőre bíznál meg a teljes kibelezést és visszaszerelést is. Szóval így kb kijön az a 600-800 ezer amit az első írt, és persze az egyedi felniket is beleszámolod. Én a G astrámmal közel sem ilyen szintű dolgokat csináltam egy bontásra ítélt autóról szedettem le az egyedi lökhárítókat meg az oldal szoknyát, ezt teljesen véletlen fogtam ki, egy felborult G astrát vittek a bontóba ahol időnként beugrok maszekolni és ott a főnököm némi ingyen munkáért cserébe nekem adta az autót azzal a feltétellel hogy nem viszem el onnan csak azt szerelem ki ami nekem kell, és ennyi. Akkor én is elég sok mindent leszedtem, igaz sérültek voltak a darabok, de ugye részben autószerelő vagyok de amikor kitanultam munka mellett a karosszéria lakatos szakmát és még a géplakatost is megcsináltam akkor egy vegyi gyárba kerültem karbantartónak és ott is más kollégáim akik értenek az üvegszálas munkákhoz meg a műanyag hegesztéshez akkor csináltuk meg szabad időnkbe mindent az autómon, így ezzel sokak szerint 250 ezret spóroltam meg. Az autóm ezüst metál színű, amit a töröttről leszedtem sötétkék volt igaz sok festéket leszedtem róla így lealapoztuk és hogy ne kelljen egy vagyonért ezüstmetál festéket kikevertetni hogy passzoljon az autómhoz így pár ezerért vettem matt fekete festéket azzal kétszer lefújtam amivel elég randa volt bár passzolt volna a színe de fényesebben jobban nézett volna ki, de mivel nem volt annyi pénzem így egy ismerősöm szerzett nekem karbon fóliát és azzal szépen megcsináltuk amivel már sokkal pofásabb lett. Én is szereztem ehhez hasonló felniket bontásból amire idén áprilisba vettem új nyári gumikat és szépen le is fújtam matt feketére ami agyon jól nézett ki, és pont pénteki napon hoztam el a gumistól másnap szombat reggel szerelték volna fel nekem de erre szombat hajnalba nővéremnek adtam kölcsön az autót 1 órára, már majdnem kész lettem volna a teljes átépítéssel amit terveztem idén nyáron csináltam volna meg az üléseket és kicseréltem volna az ajtó kárpitot meg a műszerfal megvilágítást is ledre cseréltem volna még ezek lettek volna már az utolsó simítások, de erre telefonhívást kaptam hogy a nővérem ripityára törte az autót. Szerencsére nem esett baja, akkor mondjuk nem érdekelt az autó csak a tesóm akiért úgy siettünk ki a szomszéd lánnyal akit megkértem hogy adja kölcsön az autóját vagy vigyen ki, szerencsére tesómnak nem lett baja, de az autót már sajnos nem lehetett helyre hozni. A biztosító sem fizetett annyit hogy megtudjak venni egy másik G astrát és amit lehet átpakolni arra és igaz 1 év húzással de a tervem megbírta volna valósítani, így sajnos az autóm nagyon javíthatatlan lett, amikor ismerőseim közölték meg én is láttam hogy árban annyi lenne így is mint egy másik autó így már végleg letettem róla, és elvittem a bontóba vérző szívvel de sajnos nem tudtam már mit csinálni. Amit előre megvettem alapanyagot azt szerencsére elbírtam adni,meg ami volt az autóba használható azt is eladták nekem így igaz valamennyi bejött de egyenlőre autó nélkül maradtam, nővérem autóját használom ami akkor pont szerelőnél volt amikor az enyémet vitte el. Igaz az én G astrám közös volt a szüleimmel így most ezerrel azon vagyunk hogy még idén legyen pénzünk egy másik autóra. Mert igaz ott a kertben nagyapám F astrája amit beindítani is csak kínszenvedéssel het mert rossz a bendix és az egész önindító meg az az autó igen csak leamortizáltan került ide még a forgalomból is kivonattuk átmenetileg most is csak azért van a kert hátsó zugában mert apámmal jövő tavasszal akartuk rendbe rakni hogy mire nyugdíjba megy legyen neki is egy autója hogy ne tőlem vagy a nővéremtől kelljen elkérnie.
2015. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

hát jah, mondjuk én sem költenék egy ilyen autóra, de mindenkinek saját joga mire költi a pénzét.

én csak a külsőre írtam azt az összeget, átalakítások a kasznin, festés, felnik stb.

Majosházán van egy cég akik ilyen műanyag kaszni dolgokkal foglalkoznak.

csináltak már Ferrari meg Porsche replikákat is, elég szép munkákat csinálnak.

keresd fel őket, küld el a képet és biztos tudnak konkrétat mondani neked.

ha meg tudnád, mint minden hang technikai dologban nincsen határ csak a csillagos ég.

akár millió felett is csináltathatsz bele zenét, ha van rá pénzed.

2015. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 veterán vas ***** válasza:

Az árakat elnézve, gyanítom, hogy többe kerülnek az átalakított műanyag elemek, mint maga az egész autó. Aztán még azokat szereld föl illeszd és fényeztesd.

Szerinted megéri? :(

2015. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utána drágábban eladom.
2015. aug. 15. 19:19
 10/20 veterán vas ***** válasza:

O.K.

Ez egy megnyugtató válasz volt. :D

2015. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!