Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az M+S jelzésű gumikat lehet...

Az M+S jelzésű gumikat lehet nyáron is használni vagy inkább a hideg időszakban javasolt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 18:30
 1/10 szántóvető ***** válasza:
lehet nyáron is használni de inkább a hideg időszakban javasolt.
2015. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A teli gumi alapvetoen hideg idore van kitalalva, igy sokkal lagyabb keverek, ergo a minuszokban sem valik uvegkemenyseguve. Lehet hasznalni, csak gyorsabban kopik, mivel lagy. Nagyon meleg aszfalton szinte erezni, ahogy nyulik, mint a ragogumi.
2015. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:

Mad+Snow


Téligumi, ha van rá lehetőségem én télem használom csak. Nyáron kevésbé tapad mint a nyári és gyorsabban is kopik.

2015. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Olyan, mint télen a nyárigumi, vagyis nem ideális. De ha keveset autózol, akkor megfontolandó, hogy nyáron is télivel járj, vagy forditva.
2015. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#4: a nyari gumiddal telen lsz. ne nagyon gyere arra, amerre en jarok, koszi. ha mindenkepp meg akarsz halni, egyedul tedd.
2015. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Én ezt azokra irtam, akik keveset mennek, én sokat megyek, úgyhogy van téli-nyári gumim. Ja és azzal se foglalkozz, hogy majdnem az autósok fele télen is nyárigumival jár. Őket is elszoktad kerülni messze?

2015. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6: Meg azzal se kell foglalkozni, hogy mostanában a téli átlaghőmérséklet is ritkán esik 7 fok alá, és a havas napok száma is alig éri el a 20-25 napot...

Tavaly szánkózni se tudtam elvinni a srácokat. :(

2015. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én téli gumival járok egész évben, fontos hogy minél jobban tapadjon és minél nagyobb sebességű jelzésű legyen..

[link]


Csak annyi hogy jobban zúg, de sport kipufogó mellett kit érdekel... :) És még egy mínusz hogy 90km/h-nál már az essőben emeli! a kocsit..

2015. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as

Nincs ezzel semmi gond, de nehogy abban a tévhitben élj, hogy a téligumi jobban tapad nyáron, éppen ellenkezőleg.

2015. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a márkától is függ és a keveréken is :)

Van 1 kanyar nálunk amit 95-el csak ezzel a télivel lehet bevenni, a nyáriakkal kicsúsztam

2015. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!