Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Generic Trigger x 50-es...

Egy Generic Trigger x 50-es motorm van hol lehet venni alkatrészt?

Figyelt kérdés
Ma mentem vele és a lánc le esett róla úgy, hogy az bele futott a váltónak a műanyag izéjébe, azaz van a váltó és az fölött amire rá van írva, hogy generic, az a kis műanyag izén lett egy repedés, törés. Hol tudok olyat kapni hozzá? , meg láncvezetőt?
2015. aug. 25. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Dekninek hívják és ezt jól beszoptad mert egy kínai fos az a motor.

Lehet az AM6-é jó rá, de nem biztos.

2015. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 joco5582 ***** válasza:

Lehet kapni hozzá. Azt nem értem miért kínai fosozza le valaki úgy, hogy sose volt neki, azt se tudja miről beszél.

Sokadik válaszban olvasom hogy megy ez a lejáratás. Szándékosan nem teszem fel #1 esnek mit nem kapott hozzá és mi ment tönkre rajta, hogy így beszél - mert lepontoz és kussol. 😃 Kiváncsi vagyok most is ez lesz e.

Itt a link az újról, a bontottat meg a Google adja kis. Am6 blokk alkatrészek keresőszót használd.

Új:

2015. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 joco5582 ***** válasza:

#2:

[link]

Remélem segítettem

2015. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. aug. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!