Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek ezen...

Milyen motort vegyek ezen "szempontok" szerint?

Figyelt kérdés

Jövőre leszeretném tenni a jogosítványt a2 kategóriára.

A motort télen szeretném megvenni vagy késő ősszel.

Mindenképp valami endurot szeretnék.

Kisebb terepezésre használnám határba földúton esetleg kisebb túrázások terepen ritkán közúton maximum 100km.

A másik szempont hogy ne legyen túl nehéz most egy Derbi Senda X-race motort használok.

Régebbi modellek is szóba jöhetnek nem probléma ha nincs önindító.Aszfalton ritkán használnám akkor is 80-90es utazó nekem bőven elég lenne.Mivel nem járkálnék vele minden nap ezért 2t is szóba jöhet.

A maximum összeg amit rátudok szánni az 250-300 ezer ft.Persze utána ahogy lenne pénzem költenék rá megy ugye kell is ezt már tapasztaltam kismotornál is :)



2015. aug. 25. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
suzuki tsr 200, yamaha tt 350
2015. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sry. xt
2015. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Suzuki DR400, bár nem tudom ha kijön ennyiből. Nagyon strapás motor.
2015. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
drz sajnos drága, meg nem mind vezethető korláttal. 350es japók a 80as 90es évekből.
2015. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 joco5582 ***** válasza:

Szerintem ebből a Yamaha Dt 125 lenne a legjobb. Ennyiből nagyon szép is kijön. De jó lehet a Suzuki Ts, Aprilia mx is. Bárhogy is 2t legyen. Egy négyütemű kisköbcentis nem egy nagy dimenzióugrás. Talán meg is lepődsz a kis 50esed után. A nagyobb baj az, hogy ezeket mindenki nyélgázon használja. Máshogy nem nagyon megy. Így viszont ebben az ársávban sanszos a generál. A 2t-nél is benne van a pakliban, de ha kell ott egy hengerfúrás új dugattyú kevesebbe fáj, mint a 4ts vezérlés, szelepek, és a többi.

Remélem segítettem

2015. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ösnek igaza van. ne vegyél 4üteműt.ha a jellemző lenne a 4üteműekre hogy évente kell komplett vezérlést cserélni, még akkor is jobban jönnél ki. egy 125ös 2tnek kinyomod a szemét, akkor 100on 7 literért kapsz 25lovat meg 20nm-t. ahhoz elég 3 liter is. egy pár tankon kispórolsz egy generált. meg fsza átlagot adnak a kétüteműek fogyasztásban. stabil 4-8liter.nem gcizésből, 10 év tapasztalatból.
2015. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!