Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Celerio-ról vélemény?

Suzuki Celerio-ról vélemény?

Figyelt kérdés

Kis városi autóként töltené be feladatát.

Építő jellegű hozzászólásokat várok!



2015. aug. 26. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje forgalmazzák? Van már egyáltalán valaki aki legalább 10ezret elment vele? Kétlem


Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt bárkinek is van bármilyen értékelhető tapasztalata a kocsival (aki meg vett egy új autót, az az elején mindig el van ájulva tőle). Jelenleg nem hiszem, hogy bárki érdemi véleményt tudna adni, vagy többet tudna mondani, mint amit az autós újságok tesztjei elmondanak, hogy jó érelembe véve puritán szerkezet, ami várhatóan megbízható lesz hosszú távon is, jó áron nyújt A-ból B-be képességet, de ebbe a pénzbe ennyi fér bele.


Majd ha az első darabok túl lesznek a 30k kilométeren akkor érdemes visszatérni a kérdésre.

2015. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a vàlaszolonak. Amugy en kiprobaltam, de sosem vennèk ilyet, inkabb Fordot vagy esetleg VW
2015. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, persze...


Én meg Audit vagy BMW-t vennék a Ford vagy a VW helyett :)


De a viccet félretéve, aki Cleriot nézeget, az nem nagyon tud semmit választani helyette a Ford/VW palettáról, és ez esetben inkább egy Suzuki, mint erőn felüli hitellel bevállalni egy drágább (és persze vélhetően jobb kocsit), aminek utána esetleg a fenntartására sem marad pénz. Egy Cleario, ha a várakozásoknak megfelelően fog teljesíteni hosszabb távon is, akkor józan választás lehet mindazoknak, akik egy megbízható, olcsón üzemeltethető kocsira vágynak mindenféle meglepetés, és élmény nélkül.

2015. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Én nyugodtan megvenném. Ha jobban megnézzük a műszaki felépítését, látható hogy hosszú életű szerkezetről van szó. A motorja szerintem ugyan olyan elnyűhetetlen mint a régi Swiftekben, de mégis korszerű. Városi autónak tökéletes.
2015. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akinek van tapasztalata, várom! :-)
2015. aug. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!