Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beképzelt főnököm juttatást...

Beképzelt főnököm juttatást ad, ha segítünk neki autót választani. Összefogtok velem?

Figyelt kérdés

Nos, a szarr.á.gó főnököm max 50 milláért szeretne valami csodajárgányt venni, de hetek óta mondogatja és nem tud dönteni (tudom, borzasztó stresszes napja lehet emiatt :D kis bu.z-i)


Szóval, volt már neki a8 long, bentley continental és egy ferrari modena talán vagy vmi ilyesmi.


Most eladta a verdáit, taxival jár minden nap és bújja az autó oldalakat és katalógusokat de nem tud dönteni.


Ma kérdeztem tőle és azt mondta, hogy mindenképp olyat szeretne, aminek a hangja egyáltalán nem hétköznapi, v8-10-12 legyen, hangos, mélyről jövő hang.

Szeretne bele a középkonzolra egy nagy színes navit és full bőrt.

Karosszériára mindenképp valami olyat, ami 4-5 személyes, lehet szedán, coupe vagy SUV, lényeg, hogy legyen meg a komfortérzete, ami mellett a sportosság is ott van.


Főleg az X6M, Panamera Turbo és az audi rs5 között variálgat!


Azt mondta ma haza felé menet, hogy aki rábeszéli valamelyik autóra és meg is veszi, plusz 1 havi fizut kap a kövi hónapban, ami jelen esetben nekem annyi lenne, mint az új verdájára kb 1 db felni gumi nélkül :D


Tudnátok nekem segíteni? Én is ismerem az autókat, de eddig nem tudtam neki érveket hozni, hogy éppen miért ezt vagy miért azt...


KÖSZI!


2015. aug. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi mennyit kapunk?
2015. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi miben tudnánk segíteni? Neked kell rábeszélned valamelyik autóra, igazából mindegy is melyikre.
2015. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, de érvelni kell neki...

Miért ez miért az. Én az X6-ot javasoltam eddig neki a magas útfekvés, jobb láthatóság és biztonságos léte miatt.

Mást nem igen tudok mondani.

Talán negatívumot kellene a többire...


Ha ti a helyében lennétek mit vennétek és miért?

2015. aug. 26. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tud dönteni, akkor nagy valószínűséggel ő sem tud észérveket felhozni az autók mellett. Emiatt gyakorlatilag bármit mondhatsz, ami nem orbitálisan nagy hülyeség, azt szerintem el fogja hinni. Akár ilyen alap "bullshiteket" is mondhatsz, hogy "ez a legmegbízhatóbb", "ez fogyaszt a legkevesebbet", stb... Nem az igazságtartalom a lényeg ebben az esetben szerintem, hanem hogy neki hihető legyen.
2015. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben ne érvelni próbálj, hanem figyeld a reakcióit, hogy ő melyik felé húz és erősítsd benne a tudatot, hogy remekül döntött...
2015. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegye meg a béjemvét, úgyis minden gyökérnek az van már, így ő sem lógna ki a sorból.


Ha érvelni kell:


-nem kell indexet használni

-mindenhol parkolhat

-bármikor sávot válthat csak a kormányt kell megmozgatni és már lassítanak is

-bármelyik nőt megkaphatja

-elismeréssel néznek rá az emberek mert egy béjemvét hajt

-az autó több 100 Le és annyit eszik mint egy Suzuki(sőt, pályán termeli az üzemanyagot)


Majd egy kólára meghívsz :)

2015. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez kamu. Aki egy ilyen jól menő céget vezet, szinte naponta kell meghoznia ennél sokkal fontosabb döntéseket is. Ha most azt találgatja hogy milyen autót vegyen 50 millióért akkor ő egy álmodozó kisfiú, nem cégvezető.

Szóval ha álmodozol az nem baj, csak ne írj mesét hozzá. Bár úgy látszik hogy működik, mert kaptál már néhány ötletet én vagyok az első aki igazán trollkodik veled.

2015. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!