Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány gyorsított eljárás...

Wiky93 kérdése:

Jogosítvány gyorsított eljárásban? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Holnap csináltatnán az okmányirodában a jogsimat, 25nap mire kiküldik, de nekem előbb kellene..esetleg létezik olyan, hogy gyorsított eljárás? Egy x összegért előbb megkapom? (Mint az útlevélnél)
2015. aug. 27. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nincs ilyen de lehet tévedek. A 25 nap az egyébként 30 nap és úgy van a mondóka, hogy 30 napon belül küldik ki. Általában 2 hét alatt megvan, de ismerek olyat akinek pár nap alatt kiküldték. Ez változó.
2015. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

De, létezik ilyen. Díjmentesen kérhető a gyorsított eljárás, de azért ne kezd el máris ujjongani. Az okmányirodás Hölgy adni fog egy emil címet, amire küldeni kell egy szép szerelmes levelet. (Persze magától nem fogja mondani, ezért kérdezz rá). Oda megírod, hogy neked azonnal kell és egy jó indokot kitalálsz, hogy miért. Ezután jön egy válasz, hogy valami bizonyítékot is küldj. Persze csatolmányként mehet az első levéllel is a bizonyíték.

Én arra hivatkoztam, hogy kell a GKI vizsgámhoz ... 1 héten belül meg is jött.

2015. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nyekergés nélkül is elkészült 8 nap alatt, bár én nem voltam lusta bemenni érte a Visegrádiba!

Aki lusta érte menni, az várja csak a postást 30 napig...

2015. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én vártam a postát, nem mentem érte sehova, nem kértem, hogy gyorsabban jöjjön, 9 munkanap alatt mégis készen volt.
2015. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

Nem lustaságból kértem gyorsítva. Az E vizsgám és a GKI vizsgám között nem volt 2 hét. Szóval a biztosra mentem inkább.

Egyébként a kollégám nemrég újította meg, neki is 1 hét alatt megjött minden kérelem nélkül.

2015. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;)
2015. aug. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!