Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul ha nem akarok...

Mennyibe kerul ha nem akarok 273748921 evet varni a jogsimra, es ezert gyorsitott 'eljarashoz' folyamodom?

Figyelt kérdés
Magyarul mennyit kell fizetni a gyorsitott eljarasert?(Holnap megyek intezni az okmanyirodaba.) Az ekezetek hianyaert elnezest.

2014. aug. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Plusz 40000ft és akkor 2-3 nap.
2014. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen az első jogsinál, de ezt majd holnap elmondja az ügyintéző is!


Kérd személyes átvétellel, és jó esetben egy hét múlva megkapod. Kérj SMS értesítést is, hogy ne kelljen zaklatnod őket a telefonálással...

2014. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. aug. 13. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg érkezett a jogosítvány? Sajnos nem lehet gyorsított eljárásban kérni én is múlt hét csütörtökön voltam okmány irodában személyesen kértem sms értesítéssel 1-3 hét között azt mondták Újpesten! Neked mennyi időt mondtak vagy valami érdekességet esetleg? És hol csináltatad? Bocsi a sok kérdésért de már várom a jogsit nagyon:) a hivatalos oldal azt írja egyébként a kiállítás jelenleg folyamatban van! Köszi előre is a válaszod!
2014. aug. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy bárki válaszát!
2014. aug. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!