Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs hátramenet,1- es ,2- es...

Nincs hátramenet,1- es ,2- es sebesség mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

opel astra 2001 1,6os Eco motoros

Megyek szèpen lassan lassítok berakom 2 esbe vissza engedem a kuplungot mire egy olyan hangot ad az autó mint amikor egy àg vagy valami koppan az alján. Ezek után raknám az 1 est semmi csak pörög a motor , próbálom a 2 est olyan mint ha a fogadkerekek nem akarnának összekapcsolni ahogy engedem fel szépen lassan úgy egyre brutálisabb hangja van úgyhogy azt inkább hagyom próbáltam a 3 mast abba megy nem az igazi de elindul és megy ,kicsit köhögve, de megy ugyan ez a 4 megindul meg 5 be is meg lehet indítani nagyobb fordulaton szov szerintem a 3-4-5- tel semmi baj szov én arra gondoltam , hogy egy kuplung szett cserével megúszom vagy valami nagyobb baj lehet vele ?

Válaszokat előre is köszönöm



2015. aug. 28. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez inkább váltó hibának tűnik.
2015. aug. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JulesTS ***** válasza:

Szerencsésebb esetben csak a váltó rudazatban tört/esett szét valami. Ha nincs szerencséd, akkor a váltóban...

A rudazatot olcsóbb és egyszerűbb javítani, azt kell megnézni először.

2015. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!