Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Toledo-nál mekkora...

Seat Toledo-nál mekkora ültetést+ felnit érdemes felrakni, hogy jól is nézzen ki de ne is legyen fapados?

Figyelt kérdés

Jelenleg H&R-re gondoltam 35/35mm ültetéssel(bár azt nem tudom, hogy az eleje nem lenne magasabban az 1.6 motor miatt)?

Felniben pedig 18" tetszene, mindkettőre van még idő, mert tavasszal szeretném majd megcsinálni!



2015. aug. 30. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy jól is nézzen ki? Akkor nem Toledo kéne alapnak, pláne nem egy 1,6-os. Nincs viccesebb, mikor valami kivűlről azt sejteti, hogy mindjárt aszfaltot szaggat, aztán benne az 1,6-os motor. :D Plána a a felirat is fennmarad. D:
2015. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha képben lennél akkor tudnád hogy nincs rajtuk az 1.6 felirat!

Nekem tetszik a Toledo, főleg ez az 1M-es széria, így olyanok véleményét várom akik tudnak segíteni.

Nekem pont elég ha kívülről jól néz ki, ugyanis az út nem versenypálya! Egyébként ültél-e már 101Le 1.6 Toledoban?

Annyira nem lomha az, főleg ha tudnak vele bánni és karban van tartva! Nekem nem gyorsulni kell az autó, aki olyat akar menjen pálya napokra! Egy jó felni és kis csüccs ennyi elég.

Az előző verdám porig ült és ment is, de sokra nem mész vele ezeken az utakon, illetve nem tudtam kihasználni.

Pálya napokra meg nem mindig tudtam kimenni...

2015. aug. 30. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:

101-ben valóban nem ültem csak 238-al megáldottban. :D


De ettől független ugyan az a lényeg, a feliratot csak képletesen írtam, mert rákerül egy felni és ültetés még mindenki látni fogja, hogy milyen autó.

2015. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek más a jó, már csak azt nem értem, hogy akkor minek írtál ide? Valami komplexusos hülyegyerek vagy?

Vagy nem futja egy Toledora se talán?

Mert ha tele lennél nem itt ülnél a gép előtt és írnád a hülyeségeid.

2015. aug. 30. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy: Szerintem totál a saját dolgom, hogy vasárnap este épp beültem a gép elé, tekintve, hogy szórakozni a péntek és a szombat este sokkal kellemesebb.


Kettő: Szerintem leírtam a véleményem a dologról: Ha tuning akkor vagy értelmesen vagy sehogy, mert az eredmény úgy se az lesz amit az ember vár. Rengetegen úgy vannak vele, hogy felnit teszek, ültetek, de menő vagyok most, közben meg mindenki más szemében sufnituning benyomás nem más. Ennyi a dolog nyitja.

2015. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1. Ha menőzni akarnék talán BMW-t vettem volna! Egy E46 kijött volna az árából :)

2. Magamnak "építem" a Seatot nem másnak(szóval pont lesz**om, hogy kinek tetszik a márka vagy ez a stílus és kinek nem), bár a környezetemben sok embernek tetszik szerencsére

3. A sufni tuning nem itt kezdődik, hogy Szolid ültetés egy jó felnivel.

Ott kezdődik, hogy mindenfajta Bodykit-et aggatnak a kocsira, meg dezent felni vagy Tesco dísztárcsa, ültetés nélkül vagy épp porba rakással az már tök mind1 :)

Erről ennyit!

Visszatérve a témára várom még főleg Seat-osok hozzászólását vagy aki ÉRDEMBEN, hozzá tud szólni.

Ha nem hallgasson örökké.

Köszönöm ;)

2015. aug. 30. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz, sajét pénzét mindenki arra költi amire akarja, mondjuk azért kíváncsi leszek mások véleményére én is. :)
2015. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Engem főleg az érdekel, hogy 1.6-tal és 35/35 ültetővel beül-e rendesen az eleje van fentebb lesz mint a hátulja.

Illetve amit még írtam, hogy 18"-os felni rontja-e nagy mértékben a komfortot???

A többi nem érdekel csak ez!

Ennyi...

2015. aug. 30. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát jó, nézzük szakmai oldalról akkor.

Nem lenne magasabban, súlypontok nem változnak, szóval ha rendesen van megcsinálva akkor nem fog emelkedni semnnyit az orra.


A felninél meg amit észre lehet venni: Méret miatt elég vékony gumik férnek majd csak fel = sokkal jobban érezni lehet az út egyenetlenségeit, illetve szélességtől függően kormányzáson észre lehet majd veni, nehezebb lesz a kormányzás, igaz jobban fekszi az utat.

2015. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Annyira széles gumi nem lesz rajta szerintem 205/45-ös.

Azért is kérdeztem pont a H&R-t mert írja hogy 1.6 és 1.8-hoz is, de az 1.8 80-100Kg-mal nehezebb szóval elöl vagy jobban beül az 1.8 mint 35mm vagy az 1.6-nál lesz kevesebb az ültetés mint 35mm.

2015. aug. 31. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!