Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 elektronikai hiba? Mi...

Audi A3 elektronikai hiba? Mi álhat a hiba hátterében? (többi lent)

Figyelt kérdés
Audi A3 autómba menet közben teljesen véletlenül lekapcsol a fedélzeti komputer mintha elveszítené az áramot.Majd 1-2 másodperc múlva visszatér minden.A dátum régebbi időpontra vált,mindig ugyanarra a 2014-es dátumra.A rádió kiírja hogy SAFE és kéri a kódot.Mai napon kétszer történt ez a dolog majd minden bekapcsolt újra.A motor ugyanúgy jár,semmilyen hibajelzést nem ad sem a hiba bekovetkezte előtt sem utánna. 2003-as ráncfelvarott modell,ambiente felszereltség.

2015. aug. 30. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
kontakt hiba lehet
2015. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem is ilyen autóm volt ugyan ezzel a hibával, nekem a biztosítékok voltak lazák de egy jó pár, de már meg nem mondom melyik, nézd végig az összeset, hátha neked is ez a baja, bár nekem volt olyan, hogy se a központi nem ment, ablakokat se tudtam felhúzni se semmi, de ugye ez a biztosítékok miatt
2015. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Megnézem a biztosítékokat,remélem ilyen egyszerű a probléma.Ment a zöld:)

2015. aug. 31. 17:00
 4/5 anonim válasza:
Hat bizzunk benne !!!:) gondolom mar meg ezted mi volt a problema :)?
2015. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Műszaki vizsga miatt szerelőnél van most a kocsi.Átnézik,említettem a problémát.Ha megcsinátak mindenképpen írok majd a megoldásról.Remélem másnak is tudok vele segíteni.
2015. szept. 10. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!