Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 22 évesen hogy tudnám eldönten...

22 évesen hogy tudnám eldönteni milyen motoros stílus érdekel?

Figyelt kérdés
Jelenleg kistestű robogózok, motorra külön nincs vezetői engedélyem. Leginkább a motocross vagy a túraendúró érdekel, de nem szeretnék beruházni több milliót egy motorra, majd pár év után megunjam, és megbánjam hogy ezt az motoros ágat választottam. Miként tudnám eldönteni mi áll hozzám közelebb? Robogón kívül más motort még nem vezettem.
2015. aug. 31. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Doktor úr, én olyan bizonytalan vagyok. Vagy nem? :)
2015. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én még nem vezettem motort, csak egy régi babettát, de valahányszor látok egy choppert feláll a szőr a hátamon. Na innen tudom hogy én mit akarok. Mit meg nem adnék hogy legyen nekem is egy és vezethessem!! Majd szépen lassan összejön rá a lóvé meg a jogsi is.
2015. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
Ha valóban annyira érdekelne hogy érdemes legyen beruházni rá, akkor nem kellene ezen törjed a fejed.
2015. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, sportmotort vegyél, de nem muszáj újat venni (több millióról beszéltél), jó egy régebbi is kezdésnek. Ja és ne 1000-rest vegyél kezdésnek. Aztán ha belejössz, 24 éves korodra leteszed a nagy A kategóriát, elpasszolod a kezdő mocit, és olyat veszel, amilyet akarsz (ha lesz motorod, rájössz, hogy mi tetszene).
2015. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

El kell dönteni mit szeretnél! Ha terepezni is akarsz, akkor naked, gyorsasági, chopper/cruiser szóba sem jöhet.

A cross csak és kizárólag terepre való, a túraendúró az átmenet, de az sem terepezésre való, mondjuk úgy, hogy tudsz vele menni "jobb" földúton is, de nem terepezni!

2015. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam.Nem nagyon tudtam mit vegyek.Aztán megvettem életem első cross motorját.Azóta nem tudom abbahagyni a crossozást.Igaz endurózni is járok vele.
2015. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát úgy hogy a Harley Davidson a legjobb és .
2015. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!