Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez furcsa? Nem tudom eldönteni.

Ez furcsa? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

14/L vagyok, és kicsit más stílussal mint a korombeliek. Tisztelet a kivételnek :)) Rammstein-t és társait szoktam hallgatni. Van egy tesóm, aki ugyancsak ez a típus. Nekem baráti társaságon belül csak ő az, aki megért ezzel a témával kapcsolatba. Persze ugyan úgy szeretem a más stílusu barátnőimet. A tesómnak van egy ugyan csak rock, metal barátnője. Mindig azt hallgatom, hogy milyen jót énekelt vele, meg hogy koncertfilmet néztek, stb. Nekem, meg rosszul esik egy kicsit, hogy ő milyen jól elvan, én meg álltalában csak hallgatom, meg ha egyedül szoktam lenni. Nem akarok önző lenni, de mégis néha annyira rossz hallgatni. Ez nem furcsa??

ja, és normális válaszokat szeretnék...



2014. máj. 8. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

nem furcsa

Minden tinédzser azt hiszi, hogy ő furcsa, meg ő más, mint a többiek.

2014. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi baj van evvel? tetszik,hallgasd azt kész, többi meg mindegy. az se ritka,ha valakire rámondják,hogy korcs,mert rockot és rappet is szereti. lehet féltékeny vagy a tesódra,ez se fura.

és mik a társai? lehet ismerem azt ajánhatok még egy kettőt ami tetszhet.

2014. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, ja, tök baj, minimum folyamatos szedálás, gumiszoba, kényszerzubbony!


Komolyan ennyire műveletlen és önbizalomhiányos ez a nemzedék?


Irigyled? Énekelj te is. Menj és ismerj meg olyanokat akiknek hasonló az érdeklődési körük.

De nehogymá' szégyen legyen Rammsteint hallgatni...

2014. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azokkal nem foglalkozok, akik a zene miatt piszkálnak...

Egyszerűen csak egyedül érzem magam, és néha azt kívánom, bárcsak ne lenne az a csaj, mert egyszerűen sz@r hallgatni, hogy milyen jól elvannak. Erre értettem, nem a zenére. Ja és a társai: system of a down, slipknot, emigrate, stb...

2014. máj. 8. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!