Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Honda Lead 110-es...

Vettem egy Honda Lead 110-es robogót (2009), egy-két idom törött, de nem találok bontottat. Az újak aranyárban. Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Műanyag hegesztés, csiszolás és festés. Sosem lesz olyan, mint a régi, de hasonló lehet még.
2015. szept. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első jól válaszolt. ezt én is megtettem, de többe került, mire kész lett, mintha újat vettem volna.

a műhelyfőnök elmondta, és megmutatta, miért is olyan drága a jóminőségű hegesztés.


ma már újat vennék.

2015. szept. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lupara ***** válasza:
Ne vegyél újat aranyárban.Hasonló munkára volt szükségünk autó homlokfalához,elemek kivétele,hegesztése és fényezése,majd visszarakásával járt.Két árajánlatot kaptam,40 és 20ezer Ft,szakiparosoktól.Utóbbi ajánlatot elfogadva,igen jó minőségű munkát kaptunk a pénzünkért.Nem könnyű,de meg kell találnod a megfelelő embert,aki árajánlatot adva elképzelésed szerint dolgozik.
2015. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat, de rosszul tettem fel a kérdést! Az elemek közül kettőből is tenyérnyi darabok hiányoznak, vagyis elvesztek. Először azt gondoltam, üvegszálas műgyantával ki tudom javítani, de mivel elég bonyolult formájúak, ezért házilagosan jó minőségben nem kivitelezhető, hiába van gyakorlatom ebben a témában. Szóval olyan embert keresnék, aki pl. Olaszországból tudna beszerezni bontottat.
2015. szept. 5. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!