Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van, hogy sokan ködlámpá...

Miért van, hogy sokan ködlámpát kapcsolják fel tompított helyett?

Figyelt kérdés
Nem tudják a különbséget? Akkor hogy mentek át a vizsgán?
2015. szept. 4. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Te hogy mentél át a vizsgán?! Nem működhet a kettő külön, csak ha megbuherálták.
2015. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem téveszted a nappali menetfénnyel? Nem mindegyik csík, van kerek is, olyan, mintha a ködlámpa lenne.


Ködlámpa rendesen nem tud működni önmagában, csak tompítottal, vagy távolságival. Sokan indokolatlanul használják, napsütéses tiszta időben is.

2015. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen autó? Van kerek menetfény is.
2015. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy láttatni akarják magukat, mondjuk mert ki égett a tompított. Este elindultam, és észrevettem, hogy nem ég a jobb első. Haza kellett jutnom, úgyhogy felkapcsoltam a ködlámpát, hogy legalább a szembejövők lássák a kocsi másik oldalát is.
2015. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ment a Peugeoton kulon is. Helyzetjelzo+kodlampa.
2015. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb autóban már csak a helyzetjelző bekapcsolása után is működtethető a ködlámpa. Bekapcsolva optikailag szélesebbnek mutatja a kocsit.
2015. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Azert mert idiotak!

Kulfoldon elek, a legtobb auto 10 evesnel fiatalabb az utakon. Ezeknek mar kulon vilagit a kodlampa ha akarjak. Fogalmuk sincs mire valo, mert az ev 365 napjabol kb. zero nap amikor kod van megis reggeltol estig vilagit a kodlampa. Nagyon zavaro de sokan megkerdezes utan csak neznek butan, hogy mi vilagit? Tenyleg 80%uknak fogalma sincs hogy fel van kapcsolva es az mire valo :(

De ugyanezt eljatszak a refivel is... kepesek fenyes nappal reflektorral kozlekedni. Ejszaka rengetegen minden lampa nelkul vezetnek. Ha villantasz neki szembol, nem fogja tudni, hogy mit akarsz...

2015. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!