Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most hosszabbítom a jogsimat,3...

Most hosszabbítom a jogsimat,3 hetet mondtak, megjöhet előbb is? Nektek mennyi idő múlva érkezett az sms?

Figyelt kérdés
PÁV jelentkezéshez kéne hamar hogy megjöjjön mert a jelentkezési lapra rá kell írni a számát is. Amikor a személyit csináltattam 1 hét alatt megjöt, lehet ez is hamarabb jön?
2015. szept. 5. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 1 hónap volt.
2015. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:O az rohadt sok idő...
2015. szept. 5. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a témához tartozik, de hadd kérdezzem meg hogy téged nem piszkáltak az orvosnál azzal hogy van-e alvásproblémád? Mert állítólag kiadták fentről hogy ezt is vizsgálniuk kell, mert sok az elalvásos baleset.
2015. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmit nem kérdezett, látást vérnyomást mért és ennyi
2015. szept. 5. 11:02
 5/7 A kérdező kommentje:
De én most a B-t hosszabbítom, a C-re most készülök, viszont az orvosim már a 102-es kódra szólt, így hivatásost kapok már B-ből is
2015. szept. 5. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok dologtól függ mennyi idő, mire megkapod az új jogsit. Ha postán kérted, akkor egyértelműen gyorsabb, de ahogy látom te sem adtad le, így tovább tart. Függ az évszaktól is, most már a szabadságoknak lassan vége, talán kevesebb volt még a vizsgázóval, így lehet gyorsabb a dolog. Ami még számít, hogy mennyire vidék, pesten gyorsabb, vidékre +2-4 nap.

Nekem kategória bővítés volt, kicsit több mint 1 hónapja kaptam meg a jogsit, és 1 nap híján 3 hét volt. Keresztfaternak pont 4 hét volt, unokaöcsémnek 3.5 hét.

Neked van esélye, hogy megkapd előbb, de ne nagyon reménykedj, hogy 2 héten belül lesz üzenet róla. :(

2015. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1-vagyok: nem volt kérdés , alvászavarral kapvsolatban-szokványos! Hívatásos érvényesités volt, és mint írta~ 4 hétre érkezett! Nme gond a dokis papirral vezethetek...
2015. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!