Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó minőségű kocsi hangszórokat?

Figyelt kérdés

Összesen 4 db kellene, páronként kb 20-25 ezret szánnék max akkor többet ha nem sok kell a jobbhoz.

Mély láda erősítő minden meg van csak ezek hiányoznak.



#hangfal #hangszóró #Kocsi hangfal
2015. szept. 6. 10:45
 1/8 dirtboy ***** válasza:

ha ez így működne de sajnos nem így működik.

rendszer ismerete nélkül nem mondok típust valamint sokkal jobb hangzásod és hangminőséged lehetne ha vennél egy jobb szettet és nem két olcsó 20-25ezreset.

2015. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Full szett alatt mit értesz? Mindjárt le írom neked hogy mik vannak.
2015. szept. 6. 10:54
 3/8 dirtboy ***** válasza:
nem írtam ilyet hogy full szett,azt írtam jobb szettet,tehát egy jobb komponens szett nem a belépő kategória hanem valami középső szint alja kb 50ezres.
2015. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs félre olvastam... Na tehát

erősitő: ESX SE-4120

mélyláda: ESX SE 300

Az autó meg egy 3-as golf ha ez is számít.Van benne 2 csipogó meg 2 hangszóró ki cserélve alapból azokat nem tudom hogy mik de lényegtelen igazából azokkal nincs baj.Ahoz a kettő hoz szeretnék venni 2 vagy 4-et attól függ.

Szóval ha van ötleted vagy valakinek másnak akkor várom.

2015. szept. 6. 11:02
 5/8 dirtboy ***** válasza:

a lényeg kimaradt a fejegység,tőle indul a jel,ő egy fő meghatározó hogy milyen szintről indul a móka.

minden ami utána van,rca kábel,erősítő,hangszóró kábel már csak rontani tud ezen javítani nem.

kérdés milyen szintről indítasz,milyen audio beállítási funkciókkal rendelkezel.


rca valamint hangszóró kábelt is írhatnál hogy mik vannak bent,elég komoly nyomot hagynak ők is tehát nem árt tudni.


egyébként milyen zenei stílust kedvelsz?

2015. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Maga a rádió ahol lehet babrálni a hangal az egy: Kenwood KMM-BT35

Sajnos ilyen kábeleket meg egyebet nem tudok mondani.. ennyire nem értek hozzá.A kérdésre a válasz,külföldi rapeket szoktam általában nigát de minden jöhet ami nem magyar.(Tehát ilyen rádiós popokat meg rockot stb nem halgatok csak 50 cent dr dre stb)

Ezért is tervezek egy tiszta hangázású hangfalat.

Remélem ennyi elég ahoz hogy tudjon valaki valamit ajánlani.

2015. szept. 6. 15:53
 7/8 dirtboy ***** válasza:

méretet nem írtál egyik kommentednél sem így 16osban gondolkodom.

-rainbow slx 265

-gladen audio m 165

-kicx gfq-6.2

ez a szint amit ők képviselnek elég lesz a rendszeredbe.


az ajtókat viszont ki kell bitumenlapozni,anélkül nem fog jól szólni egyik szett sem.

kábelezéshez hangszóróhoz kácsa audio kábeleket ajánlok,rca-nak gladen ch-eco alá ne add.


nem tudom mennyire értesz a beállításhoz,trükkökhöz de sokat számít így ha nem tudod akkor vidd profihoz mert azon múlik kb a fele hangzás.

2015. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tanácsot :)
2015. szept. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!