Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2010-es Audi A4...

Van egy 2010-es Audi A4 B8-am,225/55-os gumikkal gyari 16-os felnin, szeretnek majd idovel tenni ra 225/50-es gumikat es 17-es alufelnit. A kanyarokban igy is nagyon jol viselkedik, ha nagyobb felnit tennek mi valtozna?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a nagyobb felnivel es peresebb gumival jobban erzodnek a godrok, uthibak.
2015. szept. 6. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiváló utakon 200 felett érezhetően jobb lesz a menetstabilitás.
2015. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csomó pénzt ölsz bele, de alig fog látszani a különbség. Ha már veszel, akkor legyen legalább 18-as felni, mondjuk 235/45-ös gumival (nem biztos hogy váltóméret). A nagyobb felni elsősorban esztétikailag javít az autón, de azért fogod érezni azt is, hogy sokkal feszesebb az autó, mondjuk ez rossz úton hátrány lesz, de kanyarokban ugye hasznos, és sok egyéb esetben is jól jön a peres gumi, például fékezéskor is jobban betapad (én így vettem észre).
2015. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőhet a gördülési zaj is, viszont közvetlenebbül reagál a kormányzásra az autó. Én is inkább a 18-at javasolnám, ütősebb lenne vele az autó. Főleg, ha valami gyári felnit sikerül venni. Az utángyártott, új felnikből nagyon drága, ami jó minőségű.
2015. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!